
Pakketweegschaal
378,00 €
457,38 € incl. btw.

Controlegewicht
45,90 €
55,54 € incl. btw.

Controlegewicht
57,60 €
69,70 € incl. btw.

Controlegewicht
63,90 €
77,32 € incl. btw.

Controlegewicht
72,00 €
87,12 € incl. btw.

Controlegewicht
283,50 €
343,03 € incl. btw.

Tafelweegschaal
121,50 €
147,02 € incl. btw.

Digitales Kraftmessgerät 1000 N
178,96 €
216,54 € incl. btw.

Analoge refractometer
85,50 €
103,46 € incl. btw.

Handmatige testinstallatie
405,00 €
490,05 € incl. btw.

IoT-Line Tafelweegschaal
495,00 €
598,95 € incl. btw.

IoT-Line Tafelweegschaal
477,00 €
577,17 € incl. btw.

IoT-Line Tafelweegschaal
522,00 €
631,62 € incl. btw.

IoT-Line Tafelweegschaal
324,00 €
392,04 € incl. btw.

Kunststof gewichtenetui
193,50 €
234,14 € incl. btw.

Controlegewicht
15,30 €
18,51 € incl. btw.

Telweegschaal
355,50 €
430,16 € incl. btw.

Plaat
77,40 €
93,65 € incl. btw.

Compacte laboratoriumweegschaal
387,70 €
469,12 € incl. btw.

Compacte laboratoriumweegschaal
351,09 €
424,82 € incl. btw.

Veerbalans
132,30 €
160,08 € incl. btw.

Controlegewicht
36,90 €
44,65 € incl. btw.

Controlegewicht
38,70 €
46,83 € incl. btw.

Controlegewicht
42,30 €
51,18 € incl. btw.

Analoge refractometer
85,50 €
103,46 € incl. btw.

Houten gewichtsetui
25,20 €
30,49 € incl. btw.

Controlegewicht
27,00 €
32,67 € incl. btw.

Analyseweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 42 g; 120 g |
| Leesbaarheid [d]: | 0,00001 g; 0,0001 g |
2.250,00 €
2.722,50 € incl. btw.

Analyseweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 82 g; 220 g |
| Leesbaarheid [d]: | 0,00001 g; 0,0001 g |
2.340,00 €
2.831,40 € incl. btw.

Vloerweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 600 kg; 1500 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,2 kg; 0,5 kg |
828,00 €
1.001,88 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 60 kg; 150 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,02 kg; 0,05 kg |
301,50 €
364,82 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 60 kg; 150 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,02 kg; 0,05 kg |
504,00 €
609,84 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 60 kg; 150 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,002 kg; 0,005 kg |
387,00 €
468,27 € incl. btw.

Industrie-Plattformwaage
261,00 €
315,81 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 15 kg; 35 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,005 kg; 0,01 kg |
351,00 €
424,71 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 15 kg; 35 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,0005 kg; 0,001 kg |
351,00 €
424,71 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 30 kg; 60 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,001 kg; 0,002 kg |
360,00 €
435,60 € incl. btw.

Houder
29,70 €
35,94 € incl. btw.

Compacte laboratoriumweegschaal
343,78 €
415,97 € incl. btw.

Batterij
42,30 €
51,18 € incl. btw.

Kabel
49,50 €
59,89 € incl. btw.

Weegbalken
738,00 €
892,98 € incl. btw.

Step-on-personenweegschaal
333,00 €
402,93 € incl. btw.

Microscoop camera-adapter
157,50 €
190,58 € incl. btw.

Microscoopfilter
27,00 €
32,67 € incl. btw.

Microscoop camera-adapter
117,00 €
141,57 € incl. btw.

Stereomicroskoopset
891,00 €
1.078,11 € incl. btw.

Compacte laboratoriumweegschaal
285,21 €
345,10 € incl. btw.

Plateauweegschaal met RVS-afleesinrichting
405,00 €
490,05 € incl. btw.

Plateauweegschaal met RVS-afleesinrichting
558,00 €
675,18 € incl. btw.

Voedingsadapter
44,10 €
53,36 € incl. btw.

Rollenbaan
747,00 €
903,87 € incl. btw.

Rollenbaan
783,00 €
947,43 € incl. btw.

Vloerweegschaal
1.098,00 €
1.328,58 € incl. btw.

Vloerweegschaal
1.098,00 €
1.328,58 € incl. btw.

Vloerweegschaal
1.692,00 €
2.047,32 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 3 kg; 6 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,001 kg; 0,002 kg |
346,50 €
419,27 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 6 kg; 15 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,002 kg; 0,005 kg |
360,00 €
435,60 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 60 kg; 150 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,02 kg; 0,05 kg |
621,00 €
751,41 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 150 kg; 300 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,05 kg; 0,1 kg |
639,00 €
773,19 € incl. btw.


