
Stofhoes
39,60 €
47,92 € incl. btw.

Digitale krachtmeter
963,00 €
1.165,23 € incl. btw.

Interne accu
39,60 €
47,92 € incl. btw.

Kraanweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 3000 kg; 6000 kg; 12000 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 1 kg; 2 kg; 5 kg |
918,00 €
1.110,78 € incl. btw.

Kraanweegschaal
747,00 €
903,87 € incl. btw.

Doorlichtmicroscoop
441,00 €
533,61 € incl. btw.

Doorlichtmicroscoop
621,00 €
751,41 € incl. btw.

Doorlichtmicroscoop
576,00 €
696,96 € incl. btw.

Doorlichtmicroscoop
684,00 €
827,64 € incl. btw.

Doorlichtmicroscoop
247,50 €
299,47 € incl. btw.

Doorlichtmicroscoop
319,50 €
386,59 € incl. btw.

Stereomicroscoop
261,00 €
315,81 € incl. btw.

Microscoop objectiev
121,50 €
147,02 € incl. btw.

Set digitale microscopen
1.026,00 €
1.241,46 € incl. btw.

Set digitale microscopen
1.566,00 €
1.894,86 € incl. btw.

Set digitale microscopen
1.584,00 €
1.916,64 € incl. btw.

Set digitale microscopen
1.026,00 €
1.241,46 € incl. btw.

Set digitale microscopen
1.566,00 €
1.894,86 € incl. btw.

Software BalanceConnection
351,00 €
424,71 € incl. btw.

Palletweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 600 kg; 1500 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,2 kg; 0,5 kg |
1.134,00 €
1.372,14 € incl. btw.

Palletweegschaal
1.098,00 €
1.328,58 € incl. btw.

Palletweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 1500 kg; 3000 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,5 kg; 1 kg |
1.134,00 €
1.372,14 € incl. btw.

ESD-aardingsset
54,00 €
65,34 € incl. btw.

Thermoprinter
378,00 €
457,38 € incl. btw.

Rekalibrierung DakkS <5kg Präzesionswaage/Industriewaage
117,92 €
142,68 € incl. btw.

DAkkS-kalibratie
261,00 €
315,81 € incl. btw.

Opzetstuk met lange klem
71,10 €
86,03 € incl. btw.

Telweegschaal
238,50 €
288,59 € incl. btw.

Telweegschaal
238,50 €
288,59 € incl. btw.

Meetcel
279,00 €
337,59 € incl. btw.

Meetcel
225,00 €
272,25 € incl. btw.

Meetcel
49,50 €
59,89 € incl. btw.

Meetcel
243,00 €
294,03 € incl. btw.

Doorrijdweegschaal
774,00 €
936,54 € incl. btw.

Meetcel
243,00 €
294,03 € incl. btw.

Statische draaimomentsensor
256,50 €
310,37 € incl. btw.

Digitale refractometer
337,50 €
408,38 € incl. btw.

Digitale refractometer
274,50 €
332,15 € incl. btw.

Controlegewicht
25,20 €
30,49 € incl. btw.

Controlegewicht
24,30 €
29,40 € incl. btw.

Controlegewicht
25,20 €
30,49 € incl. btw.

Controlegewicht
33,30 €
40,29 € incl. btw.

Controlegewicht
29,70 €
35,94 € incl. btw.

Controlegewicht
33,30 €
40,29 € incl. btw.

Controlegewicht
41,40 €
50,09 € incl. btw.

Controlegewicht
88,20 €
106,72 € incl. btw.

Controlegewicht
126,00 €
152,46 € incl. btw.

Controlegewicht
225,00 €
272,25 € incl. btw.

Controlegewicht
82,80 €
100,19 € incl. btw.

Vloerweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 300 kg; 600 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,05 kg; 0,1 kg |
1.098,00 €
1.328,58 € incl. btw.

Telsysteem
990,00 €
1.197,90 € incl. btw.

Tafelweegschaal
193,50 €
234,14 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 6 kg; 15 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,0002 kg; 0,0005 kg |
337,50 €
408,38 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 30 kg; 60 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,001 kg; 0,002 kg |
382,50 €
462,83 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 30 kg; 60 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,001 kg; 0,002 kg |
450,00 €
544,50 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 3 kg; 6 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,0001 kg; 0,0002 kg |
346,50 €
419,27 € incl. btw.

Fasecontrastmicroscop
1.422,00 €
1.720,62 € incl. btw.

Fasecontrastmicroscop
1.530,00 €
1.851,30 € incl. btw.

Edelstahl-Plattformwaage
1.017,00 €
1.230,57 € incl. btw.

Antivibratieplaat
684,00 €
827,64 € incl. btw.


