
Voedingsadapter
44,10 €
53,36 € incl. btw.

Voedingsadapter
81,00 €
98,01 € incl. btw.

Voedingsadapter
53,10 €
64,25 € incl. btw.

Rollenbaan
1.080,00 €
1.306,80 € incl. btw.

Schakel
112,50 €
136,13 € incl. btw.

Schakel
243,00 €
294,03 € incl. btw.

IoT-Line Digitaal platform
396,00 €
479,16 € incl. btw.

IoT-Line Digitaal platform
396,00 €
479,16 € incl. btw.

IoT-Line Digitaal platform
369,00 €
446,49 € incl. btw.

Edelstahl-Plattformwaage
| Weegbereik [Max]: | 6 kg; 15 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,002 kg; 0,005 kg |
828,00 €
1.001,88 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 6 kg; 15 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,002 kg; 0,005 kg |
319,50 €
386,59 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 30 kg; 60 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,01 kg; 0,02 kg |
364,50 €
441,04 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 60 kg; 150 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,02 kg; 0,05 kg |
445,50 €
539,06 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 300 kg; 600 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,1 kg; 0,2 kg |
747,00 €
903,87 € incl. btw.

Wägebrücke
783,00 €
947,43 € incl. btw.

Wägebrücke
1.161,00 €
1.404,81 € incl. btw.

Wägebrücke
783,00 €
947,43 € incl. btw.

Wägebrücke
1.125,00 €
1.361,25 € incl. btw.

Wägebrücke
1.125,00 €
1.361,25 € incl. btw.

Wägebrücke 1000 g : 3000 kg
1.276,69 €
1.544,79 € incl. btw.

Wägebrücke
1.395,00 €
1.687,95 € incl. btw.

DAkkS-kalibratie
612,00 €
740,52 € incl. btw.

DAkkS-kalibratie
97,20 €
117,61 € incl. btw.

DAkkS-kalibratie
373,50 €
451,94 € incl. btw.

DAkkS-kalibratie
612,00 €
740,52 € incl. btw.

DAkkS-kalibratie
864,00 €
1.045,44 € incl. btw.

Akkubetrieb intern
85,50 €
103,46 € incl. btw.

Aluminium etui
67,50 €
81,68 € incl. btw.

Aluminium etui
94,50 €
114,35 € incl. btw.

Aluminium etui
92,70 €
112,17 € incl. btw.

Aluminium etui
98,10 €
118,70 € incl. btw.

Aluminium etui
118,80 €
143,75 € incl. btw.

Aluminium etui
144,90 €
175,33 € incl. btw.

Aluminium etui
170,10 €
205,82 € incl. btw.

Aluminium etui
225,00 €
272,25 € incl. btw.

Aluminium etui
80,10 €
96,92 € incl. btw.

Aluminium etui
88,20 €
106,72 € incl. btw.

Aluminium etui
93,60 €
113,26 € incl. btw.

Etui voor gewichten
114,30 €
138,30 € incl. btw.

Aluminium etui
140,40 €
169,88 € incl. btw.

Etui voor gewichten
220,50 €
266,81 € incl. btw.

Etui voor gewichten
297,00 €
359,37 € incl. btw.

Aluminium etui
124,20 €
150,28 € incl. btw.

Aluminium etui
12,60 €
15,25 € incl. btw.

Aluminium etui
12,60 €
15,25 € incl. btw.

Aluminium etui
12,60 €
15,25 € incl. btw.

Aluminium etui
12,60 €
15,25 € incl. btw.

Aluminium etui
16,20 €
19,60 € incl. btw.

Aluminium etui
47,70 €
57,72 € incl. btw.

Aluminiumgeschütztes Etui
234,00 €
283,14 € incl. btw.

Aluminium etui
63,90 €
77,32 € incl. btw.

Aluminium etui
85,50 €
103,46 € incl. btw.

Aluminium etui
112,50 €
136,13 € incl. btw.

Aluminium etui
234,00 €
283,14 € incl. btw.

Analoge refractometer
81,00 €
98,01 € incl. btw.

Analyseweegschaal
541,26 €
654,92 € incl. btw.

Analyseweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 600 ct |
| Leesbaarheid [d]: | 0,001 ct |
526,64 €
637,23 € incl. btw.

Analyseweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 82 g; 220 g |
| Leesbaarheid [d]: | 0,00001 g; 0,0001 g |
1.645,80 €
1.991,42 € incl. btw.

Analyseweegschaal
1.980,00 €
2.395,80 € incl. btw.

Analyseweegschaal
2.700,00 €
3.267,00 € incl. btw.


