
Controlegewicht
157,50 €
190,58 € incl. btw.

Haak
31,50 €
38,12 € incl. btw.

Thermoprinter
279,00 €
337,59 € incl. btw.

Statief voor
61,20 €
74,05 € incl. btw.

Stekkeradapter
58,50 €
70,79 € incl. btw.

Haak
31,50 €
38,12 € incl. btw.

Stofhoes
49,50 €
59,89 € incl. btw.

Kunststof gewichtenetui
2,70 €
3,27 € incl. btw.

Kunststof gewichtenetui
15,30 €
18,51 € incl. btw.

Tafel weegschaal met bescherming IP
306,00 €
370,26 € incl. btw.

Controlegewicht
33,30 €
40,29 € incl. btw.

IP-geschützte Tischwaage
256,50 €
310,37 € incl. btw.

IP-geschützte Tischwaage
270,00 €
326,70 € incl. btw.

Pakketweegschaal
211,50 €
255,92 € incl. btw.

Pakketweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 60 kg; 150 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,002 kg; 0,005 kg |
436,50 €
528,17 € incl. btw.

Tischwaage
112,50 €
136,13 € incl. btw.

Controlegewicht
4,59 €
5,55 € incl. btw.

Stereomicroscoop
324,00 €
392,04 € incl. btw.

Analoge refractometer
85,50 €
103,46 € incl. btw.

Pakketweegschaal
256,50 €
310,37 € incl. btw.

Compacte laboratoriumweegschaal
219,41 €
265,49 € incl. btw.

IoT-Line Precisieweegschaal
684,00 €
827,64 € incl. btw.

Hangweegschale
89,10 €
107,81 € incl. btw.

Hangweegschale
79,20 €
95,83 € incl. btw.

Pakketweegschaal
378,00 €
457,38 € incl. btw.

IoT-Line Tafelweegschaal
531,00 €
642,51 € incl. btw.

Controlegewicht
30,60 €
37,03 € incl. btw.

Houder
29,70 €
35,94 € incl. btw.

Prijsweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 6 kg; 15 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,002 kg; 0,005 kg |
274,50 €
332,15 € incl. btw.

Ijking / Conformiteitsbeoordeling volgens NAWI (2014/31/EU)
72,27 €
87,45 € incl. btw.

Schwanenhals-Beleuchtung
148,50 €
179,69 € incl. btw.

DAkkS-kalibratie
160,20 €
193,84 € incl. btw.

Plateauweegschaal
360,00 €
435,60 € incl. btw.

Plateauweegschaal
360,00 €
435,60 € incl. btw.

Tafelweegschaal
193,50 €
234,14 € incl. btw.

Lichaamsanalyseschaal
171,00 €
206,91 € incl. btw.

Digitale refractometer
337,50 €
408,38 € incl. btw.

Digitale refractometer
337,50 €
408,38 € incl. btw.

IoT-Line Compacte laboratoriumweegschaal
220,50 €
266,81 € incl. btw.

Compacte laboratoriumweegschaal
450,00 €
544,50 € incl. btw.

IoT-Line Tafelweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 6 kg; 15 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,002 kg; 0,005 kg |
270,00 €
326,70 € incl. btw.

IoT-Line Tafelweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 15 kg; 30 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,005 kg; 0,01 kg |
270,00 €
326,70 € incl. btw.

Converter
85,50 €
103,46 € incl. btw.

Stofhoes
49,50 €
59,89 € incl. btw.

Rubberen antislipmat
45,00 €
54,45 € incl. btw.

Kunststof gewichtenetui
2,70 €
3,27 € incl. btw.

Antivibratie tafel
891,00 €
1.078,11 € incl. btw.

Stofhoes
49,50 €
59,89 € incl. btw.

Tarraschaal
67,50 €
81,68 € incl. btw.

Papierrollen
45,00 €
54,45 € incl. btw.

Matrix-Nadeldrucker
225,00 €
272,25 € incl. btw.

Premium ultrasone materiaaldiktemeter TB 200-0.1US-RED
310,50 €
375,71 € incl. btw.

Edelstahl-Tischwaage
| Weegbereik [Max]: | 16000 g; 30000 g |
| Leesbaarheid [d]: | 2 g; 5 g |
265,50 €
321,26 € incl. btw.

Precisieweegschaal
792,00 €
958,32 € incl. btw.

Controlegewicht
30,60 €
37,03 € incl. btw.

IP-geschützte Tischwaage
256,50 €
310,37 € incl. btw.

Pakketweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 30 kg; 60 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,01 kg; 0,02 kg |
324,00 €
392,04 € incl. btw.

Pakketweegschaal
216,00 €
261,36 € incl. btw.

Pakketweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 15000 g; 35000 g |
| Leesbaarheid [d]: | 0,5 g; 1 g |
324,00 €
392,04 € incl. btw.

Weegpallettruck
1.674,00 €
2.025,54 € incl. btw.


