
Controlegewicht
23,40 €
28,31 € incl. btw.

Controlegewicht
23,40 €
28,31 € incl. btw.

Controlegewicht
27,00 €
32,67 € incl. btw.

Controlegewicht
24,30 €
29,40 € incl. btw.

Controlegewicht
29,70 €
35,94 € incl. btw.

Controlegewicht
31,50 €
38,12 € incl. btw.

Steunstang
69,30 €
83,85 € incl. btw.

Controlegewicht
38,70 €
46,83 € incl. btw.

Controlegewicht
47,70 €
57,72 € incl. btw.

Steunstang
114,30 €
138,30 € incl. btw.

Controlegewicht
64,80 €
78,41 € incl. btw.

Steunstang
144,00 €
174,24 € incl. btw.

Controlegewicht
116,10 €
140,48 € incl. btw.

Controlegewicht
143,10 €
173,15 € incl. btw.

Controlegewicht
256,50 €
310,37 € incl. btw.

Controlegewicht
382,50 €
462,83 € incl. btw.

Controlegewicht
382,50 €
462,83 € incl. btw.

Controlegewicht
7,20 €
8,71 € incl. btw.

Controlegewicht
6,93 €
8,39 € incl. btw.

Controlegewicht
7,20 €
8,71 € incl. btw.

Controlegewicht
7,65 €
9,26 € incl. btw.

Controlegewicht
12,60 €
15,25 € incl. btw.

Controlegewicht
16,20 €
19,60 € incl. btw.

Analyseweegschaal
3.780,00 €
4.573,80 € incl. btw.

Analyseweegschaal
5.400,00 €
6.534,00 € incl. btw.

Analyseweegschaal
2.377,31 €
2.876,55 € incl. btw.

Vloerweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 600 kg; 1500 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,1 kg; 0,2 kg |
1.485,00 €
1.796,85 € incl. btw.

Vloerweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 600 kg; 1500 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,1 kg; 0,2 kg |
1.125,00 €
1.361,25 € incl. btw.

Vloerweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 1500 kg; 3000 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,2 kg; 0,5 kg |
1.485,00 €
1.796,85 € incl. btw.

Vloerweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 1500 kg; 3000 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,2 kg; 0,5 kg |
1.710,00 €
2.069,10 € incl. btw.

Vloerweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 300 kg; 600 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,05 kg; 0,1 kg |
1.485,00 €
1.796,85 € incl. btw.

Telsysteem
1.125,00 €
1.361,25 € incl. btw.

Zählsystem
900,00 €
1.089,00 € incl. btw.

Telsysteem
990,00 €
1.197,90 € incl. btw.

Telsysteem
900,00 €
1.089,00 € incl. btw.

Plateauweegschaal
432,00 €
522,72 € incl. btw.

Tafelweegschaal
193,50 €
234,14 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 60 kg; 150 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,002 kg; 0,005 kg |
459,00 €
555,39 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 60 kg; 150 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,002 kg; 0,005 kg |
621,00 €
751,41 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 6 kg; 15 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,0002 kg; 0,0005 kg |
373,50 €
451,94 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 150 kg; 300 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,005 kg; 0,01 kg |
639,00 €
773,19 € incl. btw.

Fasecontrastmicroscop
2.646,00 €
3.201,66 € incl. btw.

Omkeermicroscoop
8.262,00 €
9.997,02 € incl. btw.

Videomikroskop
4.140,00 €
5.009,40 € incl. btw.

Edelstahl-Plattformwaage
1.440,00 €
1.742,40 € incl. btw.

Edelstahl-Plattformwaage
1.755,00 €
2.123,55 € incl. btw.

Edelstahl-Plattformwaage
981,00 €
1.187,01 € incl. btw.

Manueller Prüfstand
1.332,00 €
1.611,72 € incl. btw.

Krachtmeting-bundel
1.242,00 €
1.502,82 € incl. btw.

Schakel
54,00 €
65,34 € incl. btw.

Babywaage
364,50 €
441,04 € incl. btw.

Mechanische personenweegschaal
324,00 €
392,04 € incl. btw.

Analyseweegschaal
8.100,00 €
9.801,00 € incl. btw.

Analyseweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 52 g; 120 g |
| Leesbaarheid [d]: | 0,00001 g; 0,0001 g |
5.940,00 €
7.187,40 € incl. btw.

Analyseweegschaal
5.220,00 €
6.316,20 € incl. btw.

Precisieweegschaal
2.655,00 €
3.212,55 € incl. btw.

Precisieweegschaal
2.835,00 €
3.430,35 € incl. btw.

Precisieweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 6200 g; 62000 g |
| Leesbaarheid [d]: | 0,1 g; 1 g |
3.060,00 €
3.702,60 € incl. btw.

Analyseweegschaal
9.900,00 €
11.979,00 € incl. btw.

Analyseweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 102 g; 220 g |
| Leesbaarheid [d]: | 0,00001 g; 0,0001 g |
7.920,00 €
9.583,20 € incl. btw.


