
Bodenwaage
2.358,00 €
2.853,18 € incl. btw.

Bodenwaage
3.321,00 €
4.018,41 € incl. btw.

Bodenwaage
1.548,00 €
1.873,08 € incl. btw.

Bodenwaage
1.539,00 €
1.862,19 € incl. btw.

Bodenwaage
1.548,00 €
1.873,08 € incl. btw.

Schoolweegschaal
164,54 €
199,09 € incl. btw.

Schoolweegschaal
160,92 €
194,71 € incl. btw.

Schoolweegschaal
43,87 €
53,08 € incl. btw.

Schoolweegschaal
58,49 €
70,77 € incl. btw.

Schoolweegschaal
43,87 €
53,08 € incl. btw.

Schoolweegschaal
43,87 €
53,08 € incl. btw.

Plateau
184,50 €
223,25 € incl. btw.

Plateau
225,00 €
272,25 € incl. btw.

Plateau
| Weegbereik [Max]: | 6 kg; 15 kg |
225,00 €
272,25 € incl. btw.

Plateau
| Weegbereik [Max]: | 6 kg; 15 kg |
283,50 €
343,03 € incl. btw.

Plateau
| Weegbereik [Max]: | 15 kg; 30 kg |
283,50 €
343,03 € incl. btw.

Plateau
| Weegbereik [Max]: | 30 kg; 60 kg |
297,00 €
359,37 € incl. btw.

Plateau
| Weegbereik [Max]: | 30 kg; 60 kg |
364,50 €
441,04 € incl. btw.

Plateau
| Weegbereik [Max]: | 60 kg; 150 kg |
373,50 €
451,94 € incl. btw.

Plateau
| Weegbereik [Max]: | 60 kg; 150 kg |
540,00 €
653,40 € incl. btw.

Plateau
| Weegbereik [Max]: | 150 kg; 300 kg |
540,00 €
653,40 € incl. btw.

Stasteunweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 300 kg; 400 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,1 kg; 0,2 kg |
1.854,00 €
2.243,34 € incl. btw.

IP-geschützte Tischwaage
256,50 €
310,37 € incl. btw.

IP-geschützte Tischwaage
270,00 €
326,70 € incl. btw.

Schoolweegschaal
219,41 €
265,49 € incl. btw.

Schoolweegschaal
168,24 €
203,57 € incl. btw.

Schoolweegschaal
73,11 €
88,46 € incl. btw.

Digitale krachtmeter
531,00 €
642,51 € incl. btw.

Digitale krachtmeter
531,00 €
642,51 € incl. btw.

Pakketweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 150 kg; 300 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,05 kg; 0,1 kg |
315,00 €
381,15 € incl. btw.

Pakketweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 150 kg; 300 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,05 kg; 0,1 kg |
445,50 €
539,06 € incl. btw.

Pakketweegschaal
216,00 €
261,36 € incl. btw.

Pakketweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 6000 g; 15000 g |
| Leesbaarheid [d]: | 0,2 g; 0,5 g |
328,50 €
397,49 € incl. btw.

Pakketweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 150 kg; 300 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,005 kg; 0,01 kg |
436,50 €
528,17 € incl. btw.

IoT-Line Telweegschaal
621,00 €
751,41 € incl. btw.

IoT-Line Telweegschaal
576,00 €
696,96 € incl. btw.

IoT-Line Telweegschaal
891,00 €
1.078,11 € incl. btw.

IoT-Line Telweegschaal -2025e
891,00 €
1.078,11 € incl. btw.

IoT-Line Telweegschaal
891,00 €
1.078,11 € incl. btw.

Stoelweegschaal
1.125,00 €
1.361,25 € incl. btw.

Hangweegschale
126,00 €
152,46 € incl. btw.

Hangweegschale
126,00 €
152,46 € incl. btw.

Hangweegschale
126,00 €
152,46 € incl. btw.

IoT-Line Telweegschaal
504,00 €
609,84 € incl. btw.

Pakketweegschaal
423,00 €
511,83 € incl. btw.

Compacte laboratoriumweegschaal
333,00 €
402,93 € incl. btw.

Precisieweegschaal
1.359,00 €
1.644,39 € incl. btw.

Precisieweegschaal
963,00 €
1.165,23 € incl. btw.

Precisieweegschaal
1.134,00 €
1.372,14 € incl. btw.

Precisieweegschaal
1.404,00 €
1.698,84 € incl. btw.

Precisieweegschaal
1.341,00 €
1.622,61 € incl. btw.

Precisieweegschaal
2.214,00 €
2.678,94 € incl. btw.

Precisieweegschaal
1.629,00 €
1.971,09 € incl. btw.

Precisieweegschaal
1.224,00 €
1.481,04 € incl. btw.

Vochtbepalers
1.060,59 €
1.283,31 € incl. btw.

Personenwaage
351,00 €
424,71 € incl. btw.

Personenwaage
531,00 €
642,51 € incl. btw.

Compacte laboratoriumweegschaal
212,10 €
256,64 € incl. btw.

Durchfahrwaage
1.935,00 €
2.341,35 € incl. btw.

Durchfahrwaage
1.665,00 €
2.014,65 € incl. btw.






