
Plateauweegschaal met RVS-afleesinrichting
477,00 €
577,17 € incl. btw.

Plateauweegschaal met RVS-afleesinrichting
774,00 €
936,54 € incl. btw.

Plateauweegschaal met RVS-afleesinrichting
459,00 €
555,39 € incl. btw.

Plateauweegschaal met RVS-afleesinrichting
396,00 €
479,16 € incl. btw.

Plateauweegschaal met RVS-afleesinrichting
756,00 €
914,76 € incl. btw.

Plateauweegschaal met RVS-afleesinrichting
459,00 €
555,39 € incl. btw.

Plateauweegschaal met RVS-afleesinrichting
405,00 €
490,05 € incl. btw.

Weegbalken
999,00 €
1.208,79 € incl. btw.

IoT-Line Digitaal platform
396,00 €
479,16 € incl. btw.

IoT-Line Digitaal platform
396,00 €
479,16 € incl. btw.

IoT-Line Digitaal platform
369,00 €
446,49 € incl. btw.

Edelstahl-Plattformwaage
| Weegbereik [Max]: | 6 kg; 15 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,002 kg; 0,005 kg |
828,00 €
1.001,88 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 6 kg; 15 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,002 kg; 0,005 kg |
319,50 €
386,59 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 30 kg; 60 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,01 kg; 0,02 kg |
364,50 €
441,04 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 60 kg; 150 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,02 kg; 0,05 kg |
445,50 €
539,06 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 300 kg; 600 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,1 kg; 0,2 kg |
747,00 €
903,87 € incl. btw.

Wägebrücke
783,00 €
947,43 € incl. btw.

Wägebrücke
1.161,00 €
1.404,81 € incl. btw.

Wägebrücke
783,00 €
947,43 € incl. btw.

Wägebrücke
1.125,00 €
1.361,25 € incl. btw.

Wägebrücke
1.125,00 €
1.361,25 € incl. btw.

Wägebrücke 1000 g : 3000 kg
1.276,69 €
1.544,79 € incl. btw.

Wägebrücke
1.395,00 €
1.687,95 € incl. btw.

DAkkS-kalibratie
612,00 €
740,52 € incl. btw.

DAkkS-kalibratie
97,20 €
117,61 € incl. btw.

DAkkS-kalibratie
373,50 €
451,94 € incl. btw.

DAkkS-kalibratie
612,00 €
740,52 € incl. btw.

Analyseweegschaal
541,26 €
654,92 € incl. btw.

Analyseweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 600 ct |
| Leesbaarheid [d]: | 0,001 ct |
526,64 €
637,23 € incl. btw.

Analyseweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 82 g; 220 g |
| Leesbaarheid [d]: | 0,00001 g; 0,0001 g |
1.645,80 €
1.991,42 € incl. btw.

Analyseweegschaal
1.980,00 €
2.395,80 € incl. btw.

Analyseweegschaal
2.700,00 €
3.267,00 € incl. btw.

Babyweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 6 kg; 15 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,002 kg; 0,005 kg |
333,00 €
402,93 € incl. btw.

Babyweegschaal
333,00 €
402,93 € incl. btw.

Vloerweegschaal
1.170,00 €
1.415,70 € incl. btw.

Vloerweegschaal
1.440,00 €
1.742,40 € incl. btw.

Vloerweegschaal
1.440,00 €
1.742,40 € incl. btw.

Vloerweegschaal
1.440,00 €
1.742,40 € incl. btw.

Vloerweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 600 kg; 1500 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,2 kg; 0,5 kg |
1.485,00 €
1.796,85 € incl. btw.

Vloerweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 600 kg; 1500 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,2 kg; 0,5 kg |
1.125,00 €
1.361,25 € incl. btw.

Vloerweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 1500 kg; 3000 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,5 kg; 1 kg |
1.710,00 €
2.069,10 € incl. btw.

Vloerweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 1500 kg; 3000 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,5 kg; 1 kg |
1.485,00 €
1.796,85 € incl. btw.

Vloerweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 300 kg; 600 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,1 kg; 0,2 kg |
1.485,00 €
1.796,85 € incl. btw.

Vloerweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 300 kg; 600 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,1 kg; 0,2 kg |
1.098,00 €
1.328,58 € incl. btw.

Kraanweegschaal
180,00 €
217,80 € incl. btw.

Kranwaage
180,00 €
217,80 € incl. btw.

Omvangmeter
40,50 €
49,00 € incl. btw.

Zählwaage
| Weegbereik [Max]: | 3 kg; 6 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,0001 kg; 0,0002 kg |
432,00 €
522,72 € incl. btw.

Plateauweegschaal met RVS-afleesinrichting
540,00 €
653,40 € incl. btw.

Junctionbox
78,30 €
94,74 € incl. btw.

Kraanweegschaal
963,00 €
1.165,23 € incl. btw.

Kraanweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 600 kg; 1500 kg; 3000 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,2 kg; 0,5 kg; 1 kg |
585,00 €
707,85 € incl. btw.

Kraanweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 1500 kg; 3000 kg; 6000 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,5 kg; 1 kg; 2 kg |
765,00 €
925,65 € incl. btw.

Draagbare mechanische lengtemeetlat
108,00 €
130,68 € incl. btw.

Personenweegschaal
621,00 €
751,41 € incl. btw.

Personenweegschaal
495,00 €
598,95 € incl. btw.

Plateau
819,00 €
990,99 € incl. btw.

Plateau
184,50 €
223,25 € incl. btw.

U-Weegbrug -2026e
1.530,00 €
1.851,30 € incl. btw.

Zakweegschaal
90,00 €
108,90 € incl. btw.






