
Controlegewicht
11,70 €
14,16 € incl. btw.

Kraanweegschaal
1.125,00 €
1.361,25 € incl. btw.

Telweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 3 kg; 6 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,001 kg; 0,002 kg |
256,50 €
310,37 € incl. btw.

Tischwaage
99,00 €
119,79 € incl. btw.

Prijsweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 15 kg; 30 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,005 kg; 0,01 kg |
274,50 €
332,15 € incl. btw.

Controlegewicht
18,90 €
22,87 € incl. btw.

Controlegewicht
189,00 €
228,69 € incl. btw.

Telsysteem
576,00 €
696,96 € incl. btw.

Controlegewicht -2025e
13,50 €
16,34 € incl. btw.

Controlegewicht
18,90 €
22,87 € incl. btw.

Schoolweegschaal
190,17 €
230,11 € incl. btw.

Digitale krachtmeter
531,00 €
642,51 € incl. btw.

Pakketweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 3000 g; 6000 g |
| Leesbaarheid [d]: | 1 g; 2 g |
184,50 €
223,25 € incl. btw.

Pakketweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 30 kg; 60 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,01 kg; 0,02 kg |
184,50 €
223,25 € incl. btw.

Pakketweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 60 kg; 150 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,02 kg; 0,05 kg |
315,00 €
381,15 € incl. btw.

Pakketweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 30000 g; 60000 g |
| Leesbaarheid [d]: | 1 g; 2 g |
427,50 €
517,28 € incl. btw.

Pakketweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 60 kg; 150 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,002 kg; 0,005 kg |
328,50 €
397,49 € incl. btw.

Mechanische krachtmeter -2026e
216,00 €
261,36 € incl. btw.

Mechanische krachtmeter -2026e
216,00 €
261,36 € incl. btw.

Digital Handkrachtmeter
256,50 €
310,37 € incl. btw.

IoT-Line Telweegschaal
477,00 €
577,17 € incl. btw.

Compacte laboratoriumweegschaal
288,00 €
348,48 € incl. btw.

Grafsteentester
621,00 €
751,41 € incl. btw.

Analoge refractometer
324,00 €
392,04 € incl. btw.

Analoog Shore-hardheidstestapparaat
153,00 €
185,13 € incl. btw.

Kunststof gewichtenetui
4,50 €
5,45 € incl. btw.

Kunststof gewichtenetui
9,00 €
10,89 € incl. btw.

IP-geschützte Tischwaage
378,00 €
457,38 € incl. btw.

Weegbalken
1.350,00 €
1.633,50 € incl. btw.

Pakketweegschaal
153,00 €
185,13 € incl. btw.

Pakketweegschaal
153,00 €
185,13 € incl. btw.

Pakketweegschaal
153,00 €
185,13 € incl. btw.

Pakketweegschaal
261,00 €
315,81 € incl. btw.

Pakketweegschaal
283,50 €
343,03 € incl. btw.

Controlegewicht
25,20 €
30,49 € incl. btw.

Compacte laboratoriumweegschaal
263,19 €
318,46 € incl. btw.

IoT-Line Tafelweegschaal
324,00 €
392,04 € incl. btw.

Analoge refractometer
85,50 €
103,46 € incl. btw.

IoT-Line Precisieweegschaal
729,00 €
882,09 € incl. btw.

Telweegschaal
315,00 €
381,15 € incl. btw.

Telweegschaal
342,00 €
413,82 € incl. btw.

Zakweegschaal
43,11 €
52,16 € incl. btw.

Hangweegschale
82,80 €
100,19 € incl. btw.

Hangweegschale
148,50 €
179,69 € incl. btw.

Hangweegschale
207,00 €
250,47 € incl. btw.

Pakketweegschaal
310,50 €
375,71 € incl. btw.

Tafelweegschaal
121,50 €
147,02 € incl. btw.

Premium ultrasone materiaaldiktemeter
436,50 €
528,17 € incl. btw.

Ringverlichting
135,00 €
163,35 € incl. btw.

Controlegewicht
15,30 €
18,51 € incl. btw.

Controlegewicht
16,20 €
19,60 € incl. btw.

Controlegewicht
18,00 €
21,78 € incl. btw.

Controlegewicht
25,20 €
30,49 € incl. btw.

Controlegewicht
111,60 €
135,04 € incl. btw.

Controlegewicht
198,00 €
239,58 € incl. btw.

Analoge refractometer
94,50 €
114,35 € incl. btw.

Veerbalans
109,80 €
132,86 € incl. btw.

Controlegewicht
43,20 €
52,27 € incl. btw.

Controlegewicht
135,00 €
163,35 € incl. btw.

Digitale krachtmeter
738,00 €
892,98 € incl. btw.


