
Analoge refractometer
58,50 €
70,79 € incl. btw.

Präzisionswaage
1.494,00 €
1.807,74 € incl. btw.

Personenweegschaal
540,00 €
653,40 € incl. btw.

Houten gewichtsetui
18,00 €
21,78 € incl. btw.

Controlegewicht
88,20 €
106,72 € incl. btw.

Vloerweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 600 kg; 1500 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,2 kg; 0,5 kg |
1.170,00 €
1.415,70 € incl. btw.

Vloerweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 1500 kg; 3000 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,5 kg; 1 kg |
1.170,00 €
1.415,70 € incl. btw.

Vloerweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 300 kg; 600 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,1 kg; 0,2 kg |
828,00 €
1.001,88 € incl. btw.

Industrie-Plattformwaage
355,50 €
430,16 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 60 kg; 150 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,02 kg; 0,05 kg |
522,00 €
631,62 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 30 kg; 60 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,01 kg; 0,02 kg |
342,00 €
413,82 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 30 kg; 60 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,001 kg; 0,002 kg |
297,00 €
359,37 € incl. btw.

Auswertegerät
198,00 €
239,58 € incl. btw.

Durchlichtmikroskop
283,50 €
343,03 € incl. btw.

Metallurgische microscoop -2026e
1.998,00 €
2.417,58 € incl. btw.

Stereo-zoom-microscoop
603,00 €
729,63 € incl. btw.

Stereomicroskoopset
855,00 €
1.034,55 € incl. btw.

Voedingsadapter
38,70 €
46,83 € incl. btw.

Kraanweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 150 kg; 300 kg; 600 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,05 kg; 0,1 kg; 0,2 kg |
432,00 €
522,72 € incl. btw.

DAkkS-kalibratie
202,50 €
245,03 € incl. btw.

DAkkS-kalibratie
549,00 €
664,29 € incl. btw.

Aluminium etui
12,60 €
15,25 € incl. btw.

Stofhoes
49,50 €
59,89 € incl. btw.

Eichung
34,00 €
41,14 € incl. btw.

Eichung
34,00 €
41,14 € incl. btw.

Eichung
34,00 €
41,14 € incl. btw.

Eichung
34,00 €
41,14 € incl. btw.

Eichung
45,00 €
54,45 € incl. btw.

Ijking / Conformiteitsbeoordeling volgens NAWI (2014/31/EU)
104,00 €
125,84 € incl. btw.

Ijking / Conformiteitsbeoordeling volgens NAWI (2014/31/EU)
116,00 €
140,36 € incl. btw.

Digitale krachtmeter
891,00 €
1.078,11 € incl. btw.

Vochtbepalers
877,73 €
1.062,05 € incl. btw.

Haak
63,00 €
76,23 € incl. btw.

Etui voor gewichten
75,60 €
91,48 € incl. btw.

Etui voor gewichten
86,40 €
104,54 € incl. btw.

Omvangmeter
9,00 €
10,89 € incl. btw.

Kraanweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 3000 kg; 6000 kg; 12000 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 1 kg; 2 kg; 5 kg |
864,00 €
1.045,44 € incl. btw.

Microscoop oculair
94,50 €
114,35 € incl. btw.

Pakketweegschaal
153,00 €
185,13 € incl. btw.

Pakketweegschaal
256,50 €
310,37 € incl. btw.

Controlegewicht
18,90 €
22,87 € incl. btw.

Stofhoes
31,50 €
38,12 € incl. btw.

Stereomicroskoopset
1.575,00 €
1.905,75 € incl. btw.

IP-geschützte Tischwaage
405,00 €
490,05 € incl. btw.

IP-geschützte Tischwaage
405,00 €
490,05 € incl. btw.

Microscoop objectiev
81,00 €
98,01 € incl. btw.

Meetcel
29,70 €
35,94 € incl. btw.

Handschoen
8,10 €
9,80 € incl. btw.

Analyseweegschaal
1.233,00 €
1.491,93 € incl. btw.

Kraanweegschaal
1.044,00 €
1.263,24 € incl. btw.

Doorlichtmicroscoop
522,00 €
631,62 € incl. btw.

Telweegschaal
238,50 €
288,59 € incl. btw.

Telweegschaal
238,50 €
288,59 € incl. btw.

Wiggenklem met bekken
234,00 €
283,14 € incl. btw.

Controlegewicht
21,60 €
26,14 € incl. btw.

Controlegewicht
51,30 €
62,07 € incl. btw.

Plateauweegschaal
423,00 €
511,83 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 15 kg; 30 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,0005 kg; 0,001 kg |
373,50 €
451,94 € incl. btw.

Digitale refractometer
274,50 €
332,15 € incl. btw.

Controlegewicht
32,40 €
39,20 € incl. btw.


