
Wäge-/Kraftmesszelle Messzelle 40t (~400kN)
413,61 €
500,47 € incl. btw.

Wäge-/Kraftmesszelle Messzelle 50t (~500kN)
1.898,57 €
2.297,27 € incl. btw.

Auswertegerät (Hutschienenmodul)
531,00 €
642,51 € incl. btw.

Auswertegerät (Hutschienenmodul)
504,00 €
609,84 € incl. btw.

Zugvorrichtung
148,50 €
179,69 € incl. btw.

Zugvorrichtung
315,00 €
381,15 € incl. btw.

Zugvorrichtung
423,00 €
511,83 € incl. btw.

Messzelle
774,00 €
936,54 € incl. btw.

Messzelle
540,00 €
653,40 € incl. btw.

Messzelle
540,00 €
653,40 € incl. btw.

Messzelle
540,00 €
653,40 € incl. btw.

Messzelle
540,00 €
653,40 € incl. btw.

Messzelle
540,00 €
653,40 € incl. btw.

Meetcel
160,20 €
193,84 € incl. btw.

Meetcel
92,70 €
112,17 € incl. btw.

Meetcel
112,50 €
136,13 € incl. btw.

Meetcel
111,60 €
135,04 € incl. btw.

Meetcel
92,70 €
112,17 € incl. btw.

Schoolweegschaal
54,79 €
66,30 € incl. btw.

Schoolweegschaal
46,97 €
56,83 € incl. btw.

Edelstahl-Tischwaage
301,50 €
364,82 € incl. btw.

Kraanweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 300 kg; 600 kg; 1500 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,1 kg; 0,2 kg; 0,5 kg |
522,00 €
631,62 € incl. btw.

Kraanweegschaal
576,00 €
696,96 € incl. btw.

Kraanweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 600 kg; 1500 kg; 3000 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,2 kg; 0,5 kg; 1 kg |
648,00 €
784,08 € incl. btw.

Kraanweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 150 kg; 300 kg; 600 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,05 kg; 0,1 kg; 0,2 kg |
513,00 €
620,73 € incl. btw.

Kraanweegschaal
567,00 €
686,07 € incl. btw.

Kraanweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 1500 kg; 3000 kg; 6000 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,5 kg; 1 kg; 2 kg |
792,00 €
958,32 € incl. btw.

Kraanweegschaal
945,00 €
1.143,45 € incl. btw.

Zählwaage
| Weegbereik [Max]: | 3 kg; 6 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,001 kg; 0,002 kg |
432,00 €
522,72 € incl. btw.

Wägebrücke Stahl, lackiert 1500x1500x130 mm: Max 1500 kg: e=500 g: d=500 g:
1.698,24 €
2.054,87 € incl. btw.

IoT-Line Babyweegschaal
486,00 €
588,06 € incl. btw.

Haltebügel-Set
963,00 €
1.165,23 € incl. btw.

Palletweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 300 kg; 600 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,1 kg; 0,2 kg |
1.152,00 €
1.393,92 € incl. btw.

Palletweegschaal
1.098,00 €
1.328,58 € incl. btw.

IoT-Line Digitale weegtransmitter
288,00 €
348,48 € incl. btw.

Rekalibrierung DAkkS <5kg Analysenwaage
184,77 €
223,57 € incl. btw.

RekalibrierungDakkS >5kg Analysenwaage
221,91 €
268,51 € incl. btw.

Rekalibrierung DakkS Kalibrierung >5kg-50kg Präzesionswaage/Industriewaage
129,06 €
156,16 € incl. btw.

Kopie von DakkS Kalibrierung >50kg-350kg Präzesionswaage/Industriewaage
147,63 €
178,63 € incl. btw.

DAkkS-kalibratie
234,00 €
283,14 € incl. btw.

Vloerweegschaal
1.692,00 €
2.047,32 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 15 kg; 35 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,0005 kg; 0,001 kg |
297,00 €
359,37 € incl. btw.

Meetcel
153,00 €
185,13 € incl. btw.

Meetcel
153,00 €
185,13 € incl. btw.

Meetcel
180,00 €
217,80 € incl. btw.

Meetcel
225,00 €
272,25 € incl. btw.

Meetcel
153,00 €
185,13 € incl. btw.

Meetcel
153,00 €
185,13 € incl. btw.

Meetcel
153,00 €
185,13 € incl. btw.

Meetcel
180,00 €
217,80 € incl. btw.

Meetcel
211,50 €
255,92 € incl. btw.

Meetcel
225,00 €
272,25 € incl. btw.

Meetcel
279,00 €
337,59 € incl. btw.

Meetcel
279,00 €
337,59 € incl. btw.

Meetcel
279,00 €
337,59 € incl. btw.

Meetcel
310,50 €
375,71 € incl. btw.

Messzelle
324,00 €
392,04 € incl. btw.

Messzelle
324,00 €
392,04 € incl. btw.

Messzelle
252,00 €
304,92 € incl. btw.

Meetcel
310,50 €
375,71 € incl. btw.






