
Meetcel
310,50 €
375,71 € incl. btw.

Meetcel
310,50 €
375,71 € incl. btw.

Meetcel
310,50 €
375,71 € incl. btw.

Meetcel
310,50 €
375,71 € incl. btw.

Messzelle
342,00 €
413,82 € incl. btw.

Messzelle
342,00 €
413,82 € incl. btw.

Messzelle
207,00 €
250,47 € incl. btw.

Messzelle
211,50 €
255,92 € incl. btw.

Messzelle
252,00 €
304,92 € incl. btw.

Messzelle
306,00 €
370,26 € incl. btw.

Meetcel
49,50 €
59,89 € incl. btw.

Meetcel
49,50 €
59,89 € incl. btw.

Afleesinrichting (DIN-railmodel)
765,00 €
925,65 € incl. btw.

Meetcel
243,00 €
294,03 € incl. btw.

Meetcel
387,00 €
468,27 € incl. btw.

Meetcel
29,70 €
35,94 € incl. btw.

Meetcel
29,70 €
35,94 € incl. btw.

Meetcel
29,70 €
35,94 € incl. btw.

Meetcel
29,70 €
35,94 € incl. btw.

Meetcel
328,50 €
397,49 € incl. btw.

Meetcel
328,50 €
397,49 € incl. btw.

Meetcel
328,50 €
397,49 € incl. btw.

Meetcel
69,30 €
83,85 € incl. btw.

Meetcel
243,00 €
294,03 € incl. btw.

Meetcel
243,00 €
294,03 € incl. btw.

Meetcel
68,40 €
82,76 € incl. btw.

Meetcel
243,00 €
294,03 € incl. btw.

Meetcel
68,40 €
82,76 € incl. btw.

Meetcel
243,00 €
294,03 € incl. btw.

Meetcel
243,00 €
294,03 € incl. btw.

Analyseweegschaal
3.780,00 €
4.573,80 € incl. btw.

Analyseweegschaal
5.400,00 €
6.534,00 € incl. btw.

Analyseweegschaal
2.377,31 €
2.876,55 € incl. btw.

Vloerweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 600 kg; 1500 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,1 kg; 0,2 kg |
1.485,00 €
1.796,85 € incl. btw.

Vloerweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 600 kg; 1500 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,1 kg; 0,2 kg |
1.125,00 €
1.361,25 € incl. btw.

Vloerweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 1500 kg; 3000 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,2 kg; 0,5 kg |
1.485,00 €
1.796,85 € incl. btw.

Vloerweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 1500 kg; 3000 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,2 kg; 0,5 kg |
1.710,00 €
2.069,10 € incl. btw.

Vloerweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 300 kg; 600 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,05 kg; 0,1 kg |
1.485,00 €
1.796,85 € incl. btw.

Telsysteem
1.125,00 €
1.361,25 € incl. btw.

Zählsystem
900,00 €
1.089,00 € incl. btw.

Telsysteem
990,00 €
1.197,90 € incl. btw.

Telsysteem
900,00 €
1.089,00 € incl. btw.

Plateauweegschaal
432,00 €
522,72 € incl. btw.

Tafelweegschaal
193,50 €
234,14 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 60 kg; 150 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,002 kg; 0,005 kg |
459,00 €
555,39 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 60 kg; 150 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,002 kg; 0,005 kg |
621,00 €
751,41 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 6 kg; 15 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,0002 kg; 0,0005 kg |
373,50 €
451,94 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 150 kg; 300 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,005 kg; 0,01 kg |
639,00 €
773,19 € incl. btw.

Edelstahl-Plattformwaage
1.440,00 €
1.742,40 € incl. btw.

Edelstahl-Plattformwaage
1.755,00 €
2.123,55 € incl. btw.

Edelstahl-Plattformwaage
981,00 €
1.187,01 € incl. btw.

Babywaage
364,50 €
441,04 € incl. btw.

Mechanische personenweegschaal
324,00 €
392,04 € incl. btw.

Analyseweegschaal
8.100,00 €
9.801,00 € incl. btw.

Analyseweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 52 g; 120 g |
| Leesbaarheid [d]: | 0,00001 g; 0,0001 g |
5.940,00 €
7.187,40 € incl. btw.

Analyseweegschaal
5.220,00 €
6.316,20 € incl. btw.

Precisieweegschaal
2.655,00 €
3.212,55 € incl. btw.

Precisieweegschaal
2.835,00 €
3.430,35 € incl. btw.

Precisieweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 6200 g; 62000 g |
| Leesbaarheid [d]: | 0,1 g; 1 g |
3.060,00 €
3.702,60 € incl. btw.

Analyseweegschaal
9.900,00 €
11.979,00 € incl. btw.






