Set gewichten KERN 326-022
Levering: ongeveer. 03. apr - 07. apr
Klaar voor onmiddellijke verzending
Gratis bezorging in NL van 200,00 €
Korte beschrijving
Set van gewichten 326-022 (OIML-klasse F1, nominale waarde 1 g - 50 g, Eco-formulier, edelstaal gepolijst, in een houten kist)
| SKU: | 326-022 |
| GTIN: | 4045761224384 |
Productbeschrijving
Gewichtssatz, F1, 1 g - 50 g, Eco-Form, Edelstahl poliert, im Holzetui
Technische gegevens
| Luchtwaardig: | ja, zonder beperkingen |
| Gewicht OIML-klasse: | F1 |
| IATA-classificatie gevaarlijke goederen (UN-nummer): | Geen gevaarlijke goederen |
| Testgewicht - nominale waarde: | 1 g - 50 g |
| Verzendmethode: | Pakketdienst |
| Type behuizing: | In een houten kist |
| Gewichtsset in koffer: | In een houten kist |
| Gewichtsset: | Ja |
| Levertijden: | 1 d |
| Nominale waarde: | 1 g - 50 g |
| Nominale waarde: | 1 g - 50 g |
| OIML-klasse: | F1 |
| Voldoet aan de OIML-normen: | Ja |
| Materiaal: | Gepolijst roestvrij staal |
Informatie over productveiligheid
Fabrikant:
KERN & SOHN GmbH
Postadres:
Ziegelei 1
72336 Balingen-Frommern
Deutschland
Neem contact met ons op:
info@kern-sohn.com
We accepteren
We zijn er om te helpen.
Heb je hulp nodig bij het kiezen van het juiste product?
Neem contact met ons op als je advies nodig hebt over producten, het gebruik ervan of bestellingen.







