Plateauweegschaal KERN EOC 10K-4
Levering: ongeveer. 02. apr - 06. apr
Klaar voor onmiddellijke verzending
Gratis bezorging in NL van 200,00 €
Korte beschrijving
Pakketweegschaal EOC 10K-4, Weegbereik 6 kg
15 kg, afleesbaarheid 0,0002 kg
0,0005 kg
15 kg, afleesbaarheid 0,0002 kg
0,0005 kg
| SKU: | EOC 10K-4 |
| GTIN: | 4045761192386 |
Productbeschrijving
- Hoge mobiliteit: dankzij accuvoeding (optioneel) en de compacte, lichte constructie geschikt voor gebruik op verschillende locaties (laboratorium, productie, kwaliteitscontrole, inbedrijfstelling, enz.)
- Plateau: Weegplateau edelstaal, onderbouw gelakt staal, aluminium weegcel met siliconen coating met stof- en spatwaterdicht IP65. Standaard waterpas en stelschroeven voor het nauwkeurig waterpas zetten van de weegschaal, waardoor zeer nauwkeurige weegresultaten
- Wegen met tolerantiebereik (checkweighing): een optisch en akoestisch signaal ondersteunt het portioneren, doseren of sorteren
- Hold-functie: bij onrustige weegomstandigheden wordt door het bepalen van een gemiddelde waarde een stabiele weegwaarde berekend
- Tafelvoet inclusief muurhouder voor afleeseenheid standaard
- Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
- Afvragen en bedienen op afstand van de weegschaal via externe besturingstoestellen of computers m.b.v. KERN Communication Protocol (KCP). Het KCP is een gestandaardiseerde interface-commandoset voor KERN-weegschalen en andere instrumenten voor het oproepen en besturen van alle relevante parameters en apparaatfuncties. KERN-toestellen met KCP kunnen daardoor eenvoudig in computers, industriebesturingen en andere digitale systemen worden geïntegreerd. Het KCP-protocol is grotendeels compatibel met het MT-SICS protocol
Technische gegevens
| Leesbaarheid [d]: | 0,0002 kg; 0,0005 kg |
| Batterij optioneel: | Batterij optioneel - intern |
| Auto-uit interval(s) in batterij/accubedrijf: | 3 min, uit, 5 min, 30 min, 15 min |
| Type weergave: | LCD |
| Ingangsspanning voedingseenheid / stroom [Max]: | 100V-240V, 0,4A |
| Eenheden: | kg; g; lb; oz; PCS |
| Vestigingstijd: | 3 s |
| Luchtwaardig: | ja, zonder beperkingen |
| IATA-classificatie gevaarlijke goederen (UN-nummer): | Geen gevaarlijke goederen |
| Lineariteit: | ± 0,0006 kg; 0,0015 kg |
| Weegplaatmateriaal#1416: | Roestvrij staal |
| Reproduceerbaarheid: | 0,0002 kg; 0,0005 kg |
| Interfaces: | RS-232 standaard |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - meegeleverd: | EURO,UK,CH |
| Plug-in voeding Type: | Plug-in voeding |
| Omgevingstemperatuur [min] (°C): | -10 °C |
| Verzendmethode: | Pakketdienst |
| Weegbereik [Max]: | 6 kg; 15 kg |
| Weegsysteem: | Rekstrookjes |
| Aansluiting Load cell: | 4-draads |
| Leesbaarheid: | 0,0002 kg; 0,0005 kg |
| Aansluiting van de weegcel: | 4-draads |
| Opwarmtijd: | 120 min |
| Zwenkbare schroefpoten: | Ja |
| Ingangsspanning: | 100V-240V, 0,4A |
| Aanbevolen kalibratiegewicht: | 15 kg (F2) |
| Achtergrondverlichting: | Ja |
| IP-beschermd platform: | IP65 |
| IP-bescherming Laadcel: | IP65 |
| IP-beschermingsdisplay: | Geen IP-bescherming |
| Kalibratiemethode: | Aanpassing met extern gewicht |
| Libelle: | Ja |
| Levertijden: | 1 d |
| Materiaal platformconstructie: | Zacht staal |
| Materiaal weegplaat: | Roestvrij staal |
| Minimale omgevingstemperatuur: | -10 °C |
| Netadapter/adapter inbegrepen: | CH;EURO;UK |
| Stabilisatietijd onder laboratoriumomstandigheden: | 3 s |
| Weegeenheden: | G; kg; pond; oz; PCS |
| Weegcapaciteit: | 6 kg; 15 kg |
| Muurbeugel: | Ja |
| Oplaadbare batterij: | Batterij optioneel - intern |
Informatie over productveiligheid
Fabrikant:
KERN & SOHN GmbH
Postadres:
Ziegelei 1
72336 Balingen-Frommern
Deutschland
Neem contact met ons op:
info@kern-sohn.com
We accepteren
We zijn er om te helpen.
Heb je hulp nodig bij het kiezen van het juiste product?
Neem contact met ons op als je advies nodig hebt over producten, het gebruik ervan of bestellingen.





