Plateauweegschaal KERN IOC 6K-4
Levering: ongeveer. 02. apr - 06. apr
Klaar voor onmiddellijke verzending
Gratis bezorging in NL van 200,00 €
Korte beschrijving
Industriële weegschaal IOC 6K-4, Weegbereik 3 kg
6 kg, afleesbaarheid 0,0001 kg
0,0002 kg
6 kg, afleesbaarheid 0,0001 kg
0,0002 kg
| SKU: | IOC 6K-4 |
| GTIN: | 4045761252837 |
Productbeschrijving
- Industrie 4.0: Een groot aantal (optionele) gegevensinterfaces zorgt voor een comfortabele overdracht van de weeggegevens aan uw tablet, laptop, pc, netwerk, smartphone, printer enz.
- Afvragen en bedienen op afstand van de weegschaal via externe besturingstoestellen of computers m.b.v. KERN Communication Protocol (KCP). Het KCP is een gestandaardiseerde interface-commandoset voor KERN-weegschalen en andere instrumenten voor het oproepen en besturen van alle relevante parameters en apparaatfuncties. KERN-toestellen met KCP kunnen daardoor eenvoudig in computers, industriebesturingen en andere digitale systemen worden geïntegreerd. Het KCP-protocol is grotendeels compatibel met het MT-SICS protocol Alleen mogelijk via gegevensinterfaceRS-232, andere interfaces op aanvraag
- Hoge mobiliteit: dankzij accuvoeding (optioneel) en de compacte, lichte constructie geschikt voor gebruik op verschillende locaties (laboratorium, productie, kwaliteitscontrole, inbedrijfstelling, enz.)
- Plateau: Weegplateau edelstaal, onderbouw gelakt staal, aluminium weegcel met siliconen coating met stof- en spatwaterdicht IP65
- Standaard waterpas en stelschroeven voor het nauwkeurig waterpas zetten van de weegschaal, waardoor zeer nauwkeurige weegresultaten
Technische gegevens
| Leesbaarheid [d]: | 0,0001 kg; 0,0002 kg |
| Batterij optioneel: | Batterij optioneel |
| Auto-uit interval(s) in batterij/accubedrijf: | 3 min, uit, 5 min, 30 min, 15 min |
| Batterij: | Geen batterij |
| Type weergave: | LCD |
| Ingangsspanning voedingseenheid / stroom [Max]: | 100V-240V AC 50/60Hz 0,4 Amax |
| Eenheden: | kg; g; lb; oz; PCS; tJ; HJ |
| Vestigingstijd: | 2 s |
| Luchtwaardig: | ja, zonder beperkingen |
| IATA-classificatie gevaarlijke goederen (UN-nummer): | Geen gevaarlijke goederen |
| Lineariteit: | ± 0,0003 kg; 0,0006 kg |
| Weegplaatmateriaal#1416: | Roestvrij staal |
| Minimumgewicht [min]: | 0,02 kg; 0,04 kg |
| Reproduceerbaarheid: | 0,0001 kg; 0,0002 kg |
| Interfaces: | Alibigeheugen (optioneel, fabriek);Ethernet (optioneel, fabriek);RS-232 als standaard;USB (optioneel, fabriek);USB host/master (optioneel, fabriek);WLAN (optioneel, fabriek) |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - meegeleverd: | EURO,UK,VS,CH |
| Plug-in voeding Type: | Plug-in voeding |
| Omgevingstemperatuur [min] (°C): | -10 °C |
| Verzendmethode: | Pakketdienst |
| Weegbereik [Max]: | 3 kg; 6 kg |
| Weegsysteem: | Rekstrookjes |
| Aansluiting Load cell: | 4-draads |
| Leesbaarheid: | 0,0001 kg; 0,0002 kg |
| Aansluiting van de weegcel: | 4-draads |
| Opwarmtijd: | 120 min; 120 min |
| Zwenkbare schroefpoten: | Ja |
| Ingangsspanning: | 100V-240V AC 50/60Hz 0,4 Amax |
| Aanbevolen kalibratiegewicht: | 6 kg (M1) |
| Achtergrondverlichting: | Ja |
| IP-beschermd platform: | IP65 |
| IP-bescherming Laadcel: | IP65 |
| IP-beschermingsdisplay: | IP65 |
| Kalibratiemethode: | Aanpassing met extern gewicht |
| Libelle: | Ja |
| Levertijden: | 1 d |
| Materiaal platformconstructie: | Zacht staal |
| Materiaal weegplaat: | Roestvrij staal |
| Minimale omgevingstemperatuur: | -10 °C |
| Netadapter/adapter inbegrepen: | CH;EURO;UK;VS |
| Stabilisatietijd onder laboratoriumomstandigheden: | 2 s |
| Weegeenheden: | G; kg; pond; oz; PCS |
| Weegcapaciteit: | 3 kg; 6 kg |
| Muurbeugel: | Ja |
| Oplaadbare batterij: | Batterij optioneel |
Informatie over productveiligheid
Fabrikant:
KERN & SOHN GmbH
Postadres:
Ziegelei 1
72336 Balingen-Frommern
Deutschland
Neem contact met ons op:
info@kern-sohn.com
We accepteren
We zijn er om te helpen.
Heb je hulp nodig bij het kiezen van het juiste product?
Neem contact met ons op als je advies nodig hebt over producten, het gebruik ervan of bestellingen.







