IoT-Line Roestvrijstalen plateauweegschaal KERN SXC 60K-2M
Levering: ongeveer. 02. apr - 06. apr
Klaar voor onmiddellijke verzending
Gratis bezorging in NL van 200,00 €
Korte beschrijving
Industriële schaal - roestvrij staal SXC 60K-2M, Weegbereik 30 kg
60 kg, afleesbaarheid 0,01 kg
0,02 kg
60 kg, afleesbaarheid 0,01 kg
0,02 kg
| SKU: | SXC 60K-2M |
| GTIN: | 4045761359062 |
Productbeschrijving
- Geschikt voor ruwe industriële toepassingen
- Plateau: volledig van edelstaal, hermetisch gelaste roestvrijstalen weegcell met stof- en spatwaterbescherming IP68, IP69K
- *Evaluatie-eenheid: roestvrij staal, stof- en spatwaterbescherming IP68, geïntegreerde stroomvoorziening
- Geschikt voor de hogere eisen aan hygiëne in de voedings middelenindustrie
- Groot display: cijferhoogte 48 mm, heldere achtergrondverlichting voor comfortabel aflezen van de weegwaarde, ook bij ongunstige lichtverhoudingen
- Uniforme, comfortabele KERN bedieningsgedachte, productoverkoepelend consistent in design, menustructuur, toetsfuncties, interfaceaansluiting en interfaceprotocol
- Industrie 4.0: uitwisseling van gegevens en besturingscommando’s optioneel via maximaal vier interfaces naar individuele behoefte: twee kabelgebonden (RS-232, ethernet, USB of analoge module) en twee draadloze interfaces (WiFi, Bluetooth)
- Elke interface kan apart worden ingesteld, bijv.:
- Interface 1 (WiFi): continu zenden aan een pc voor de documentatie van een proces
- Interface 2 (RS-232): stabiele weegwaarde indrukken
- Interface 3 (analoge module): besturen van een inrichting bij het bereiken van het doelgewicht
- Interface 4 (Bluetooth): continu zenden aan een tablet voor de bewaking van een proces - Afvragen en bediening op afstand van de weegschaal via computer of CRM-/ERP-systemen d.m.v. KERN Communication Protocol
- Optioneel met alibigeheugen voor het papierloos archiveren van de weegresultaten. Daarmee kunnen ook de resultaten van wegingen met ijkverplichting volgens de voorschriften elektronisch worden geanalyseerd en verwerkt
Technische gegevens
| Leesbaarheid [d]: | 0,01 kg; 0,02 kg |
| Batterij optioneel: | Batterij optioneel (af fabriek) |
| Auto-uit interval(s) in batterij/accubedrijf: | 5 min,2 min,1 min,30 min,60 min,30 s |
| Batterij: | Geen batterij |
| Type weergave: | LCD |
| Eichklasse / nauwkeurigheidsklasse: | III |
| Kalibratiewaarde [e]: | 0,01 kg; 0,02 kg |
| Ingangsspanning voedingseenheid / stroom [Max]: | 110 V - 240 V AC |
| Eenheden: | kg; g; ffa; PCS; % |
| Vestigingstijd: | 3 s |
| Luchtwaardig: | ja, zonder beperkingen |
| IATA-classificatie gevaarlijke goederen (UN-nummer): | Geen gevaarlijke goederen |
| Lineariteit: | ± 0,01 kg; 0,02 kg |
| Weegplaatmateriaal#1416: | Roestvrij staal |
| Minimumgewicht [min]: | 0,2 kg; 0,4 kg |
| Reproduceerbaarheid: | 0,01 kg; 0,02 kg |
| Interfaces: | Alibigeheugen (optioneel, fabriek);Analoog (0 - 10 V) (optioneel, fabriek);Analoog (4 - 20 mA) (optioneel, fabriek);Bluetooth BLE (v4.0) (optioneel, fabriek);Ethernet (optioneel, fabriek);RS-232 (optioneel, fabriek);USB-apparaat (optioneel, fabriek);WLAN (optioneel, fabriek) |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - meegeleverd: | EURO |
| Plug-in voeding Type: | Ingebouwde voedingseenheid |
| Omgevingstemperatuur [min] (°C): | -10 °C |
| Verzendmethode: | Pakketdienst |
| Weegbereik [Max]: | 30 kg; 60 kg |
| Weegsysteem: | Rekstrookjes |
| Aansluiting Load cell: | 6-draads |
| Leesbaarheid: | 0,01 kg; 0,02 kg |
| Aansluiting van de weegcel: | 6-draads |
| Opwarmtijd: | 10 min; 10 min |
| Zwenkbare schroefpoten: | Ja |
| Kalibratieklasse: | III |
| Kalibratie door KERN mogelijk: | Ja |
| Ijkwaarde (e): | 0,01 kg; 0,02 kg |
| Ingangsspanning: | 110 V - 240 V AC |
| Aanbevolen kalibratiegewicht: | 60 kg (M1) |
| Achtergrondverlichting: | Ja |
| IP-beschermd platform: | Geen IP-bescherming |
| IP-bescherming Laadcel: | IP68, IP69K |
| IP-beschermingsdisplay: | IP68 |
| Kalibratiemethode: | Aanpassing met extern gewicht |
| Libelle: | Ja |
| Levertijden: | 1 d |
| Materiaal platformconstructie: | Roestvrij staal |
| Materiaal weegplaat: | Roestvrij staal |
| Minimale omgevingstemperatuur: | -10 °C |
| Netadapter/adapter inbegrepen: | EURO |
| Stabilisatietijd onder laboratoriumomstandigheden: | 3 s |
| Weegeenheden: | %;ffa;g;kg;PCS |
| Weegcapaciteit: | 30 kg; 60 kg |
| Muurbeugel: | Ja |
| Oplaadbare batterij: | Batterij optioneel - intern |
Informatie over productveiligheid
Fabrikant:
KERN & SOHN GmbH
Postadres:
Ziegelei 1
72336 Balingen-Frommern
Deutschland
Neem contact met ons op:
info@kern-sohn.com
We accepteren
We zijn er om te helpen.
Heb je hulp nodig bij het kiezen van het juiste product?
Neem contact met ons op als je advies nodig hebt over producten, het gebruik ervan of bestellingen.

