IoT-Line Compacte laboratoriumweegschaal KERN PCB 2000-1
Levering: ongeveer. 02. apr - 06. apr
Klaar voor onmiddellijke verzending
Gratis bezorging in NL van 200,00 €
Korte beschrijving
Precisieweegschaal (DMS) PCB 2000-1, Weegbereik 2000 g, afleesbaarheid 0,1 g
| SKU: | PCB 2000-1 |
| GTIN: | 4045761084780 |
Productbeschrijving
- Industrie 4.0: De geïntegreerde KERN Universal Port (KUP) maakt de aansluiting mogelijk van externe KUP interface-adapters, zoals RS-232, USB, Bluetooth, WIFI, Analoog, Ethernet enz. Het grote voordeel hierbij is dat de KUP interface-adapters eenvoudig worden ingestoken, d.w.z. dat het achteraf inbouwen van interfaces gemakkelijk mogelijk is zonder het weegschaalhuis te openen of ingewikkelde installatie. De interface-adapters maken een gemakkelijke overdracht van weeggegevens naar netwerken, pc's, smartphones, tablets, laptops, printers enz. mogelijk. Bovendien kunnen via de aangesloten apparaten ook besturingscommando's en gegevensinputs naar de weegschaal worden gestuurd. Tip: met de KERN KUP-13 uitbreidingsbox kunnen tot drie KUP interface-adapters parallel op de weegschaal worden bediend
- KERN Communication Protocol (KCP): Via het KCP-protocol kan de weegschaal worden uitgelezen en op afstand worden bediend door externe controleapparatuur of computers
- Uniforme, vereenvoudigde bedieningsfilosofie
- PRE-TARE-functie voor handmatig vooraf aftrekken van een bekend bakgewicht, handig bij de controle van vulhoeveelheden
- Met de receptuurfunctie kunnen verschillende bestanddelen van een mengsel worden bijgewogen. Ter controle kan het totaalgewicht van alle bestanddelen worden opgeroepen
- Wegen met tolerantiebereik (checkweighing): een optisch signaal ondersteunt het portioneren, doseren of sorteren
- Vrij programmeerbare weegeenheid, bijv. aanwijzing direct in draadlengte g/m, papier gewicht g/m2, e.d.
- Een speciaal anti-shock systeem tussen het weegplateau en de weegcel vermindert trillingen tijdens het wegen en zorgt zo voor snelle en betrouwbare weegresultaten.
- Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Technische gegevens
| Batterij optioneel: | Batterij optioneel - intern |
| Auto-uit interval(s) in batterij/accubedrijf: | 5 min,2 min,1 min,30 min,60 min,30 s |
| Batterij: | 4×1,5 V AA |
| Type weergave: | LCD |
| Ingangsspanning voedingseenheid / stroom [Max]: | 100 V - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Eenheden: | kg; g; gn; dwt; tl (Tw); tl (HK); ozt; tl (Singap, Maleis); ct; mo; lb; oz; ffa; m |
| Vestigingstijd: | 3 s |
| Luchtwaardig: | ja, zonder beperkingen |
| IATA-classificatie gevaarlijke goederen (UN-nummer): | Geen gevaarlijke goederen |
| Lineariteit: | ± 0,2 g |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Weegplaatmateriaal#1416: | Roestvrij staal |
| Interfaces: | Bluetooth (optioneel);Ethernet (optioneel);KUP;RS-232 (optioneel);USB-apparaat (optioneel);WLAN (optioneel) |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - meegeleverd: | EURO,UK,VS,CH |
| Plug-in voeding Type: | Plug-in voeding |
| Omgevingstemperatuur [min] (°C): | -10 °C |
| Verzendmethode: | Pakketdienst |
| Weegsysteem: | Rekstrookjes |
| Opwarmtijd: | 30 min |
| Zwenkbare schroefpoten: | Ja |
| Ingangsspanning: | 100 V - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Aanbevolen kalibratiegewicht: | 2 kg (M1) |
| Achtergrondverlichting: | Ja |
| IP-beschermingsdisplay: | Geen IP-bescherming |
| Kalibratiemethode: | Aanpassing met extern gewicht |
| Libelle: | Ja |
| Levertijden: | 1 d |
| Materiaal van de behuizing: | Kunststof |
| Materiaal weegplaat: | Roestvrij staal |
| Minimale omgevingstemperatuur: | -10 °C |
| Netadapter/adapter inbegrepen: | CH;EURO;UK;VS |
| Stabilisatietijd onder laboratoriumomstandigheden: | 3 s |
| Oplaadbare batterij: | Batterij optioneel - intern |
Informatie over productveiligheid
Fabrikant:
KERN & SOHN GmbH
Postadres:
Ziegelei 1
72336 Balingen-Frommern
Deutschland
Neem contact met ons op:
info@kern-sohn.com
We accepteren
We zijn er om te helpen.
Heb je hulp nodig bij het kiezen van het juiste product?
Neem contact met ons op als je advies nodig hebt over producten, het gebruik ervan of bestellingen.







