IoT-Line Plateauweegschaal KERN IFC 60K-3
Levering: ongeveer. 02. apr - 06. apr
Klaar voor onmiddellijke verzending
Gratis bezorging in NL van 200,00 €
Korte beschrijving
Industriële weegschaal IFC 60K-3, Weegbereik 60 kg, afleesbaarheid 0,002 kg
| SKU: | IFC 60K-3 |
| GTIN: | 4045761475724 |
Productbeschrijving
- Zware industriestandaard geschikt voor ruwe industriële toepassingen
- Uniforme, comfortabele KERN bedieningsgedachte, productoverkoepelend consistent in design, menustructuur, toetsfuncties, interfaceaansluiting en interfaceprotocol
- Industrie 4.0: Door de KERN Universal Port (KUP) kunnen gegevens en besturingscommando’s via een interface, aansluitbaar op de behuizing, uitgewisseld worden of via KUP Extension Box met drie parallelle interfaces. Naar keuze zijn de volgende interfaces beschikbaar: RS-232, USB, ethernet, WiFi, Bluetooth
- Elke interface kan apart worden ingesteld, bijv.:
- Interface 1 (WiFi): continu zenden aan pc voor de documentatie van een proces
- Interface 2 (RS-232): stabiele weegwaarde indrukken
- Interface 3 (analoge module): besturen van een inrichting bij het bereiken van het doelgewicht - Met standaard Real Time Clock: voor het protocolleren van weegresultaten met precieze tijdsaanduiding. Zelfs na onderbroken stroomtoevoer kan de weegschaal verder werken met de juiste tijd
- Optioneel met alibigeheugen voor het papierloos archiveren van de weegresultaten. Daarmee kunnen ook de resultaten van wegingen met ijkverplichting volgens de voorschriften elektronisch worden geanalyseerd en verwerkt
- Afvragen en bediening op afstand van de weegschaal via computer of CRM-/ERP-systemen d.m.v. KERN Communication Protocol
- Vereenvoudigde accuwissel door makkelijk toegankelijke behuizing. Bijzonder voordelig bij modellen met optionele ijking, aangezien het ijkzegel intact blijft
- Plateau: Weegplateau edelstaal, onderbouw gelakt staal, aluminium weegcel met siliconen coating met stof- en spatwaterdicht IP65
- Tafelvoet inclusief muurhouder voor afleeseenheid standaard
- Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Technische gegevens
| Batterij optioneel: | Batterij optioneel - intern |
| Auto-uit interval(s) in batterij/accubedrijf: | 5 min,2 min,1 min,30 min,60 min,30 sec |
| Batterij: | 3V CR2032 |
| Type weergave: | LCD |
| Ingangsspanning voedingseenheid / stroom [Max]: | 100 V - 240 V, 50/60 Hz |
| Eenheden: | kg; g; lb; ffa; PCS; % |
| Vestigingstijd: | 3 s |
| Luchtwaardig: | Automatische definitie niet mogelijk |
| IATA-classificatie gevaarlijke goederen (UN-nummer): | Geen gevaarlijke goederen |
| Lineariteit: | ± 0,006 kg |
| Weegplaatmateriaal#1416: | Roestvrij staal |
| Interfaces: | Alibigeheugen (optioneel, fabriek);Analoog (0 - 10 V) (optioneel);Analoog (4 - 20 mA) (optioneel);Bluetooth BLE (v4.0) (optioneel);Ethernet (optioneel);KUP;RS-232 (optioneel);USB-apparaat (optioneel);WLAN (optioneel) |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - meegeleverd: | EURO,UK,VS,CH |
| Plug-in voeding Type: | Plug-in voeding |
| Omgevingstemperatuur [min] (°C): | -10 °C |
| Verzendmethode: | Pakketdienst |
| Weegsysteem: | Rekstrookjes |
| Aansluiting Load cell: | 4-draads |
| Aansluiting van de weegcel: | 4-draads |
| Opwarmtijd: | 120 min |
| Zwenkbare schroefpoten: | Ja |
| Ingangsspanning: | 100 V - 240 V, 50/60 Hz |
| Aanbevolen kalibratiegewicht: | 60 kg (M1) |
| Achtergrondverlichting: | Ja |
| IP-beschermd platform: | Geen IP-bescherming |
| IP-bescherming Laadcel: | IP65 |
| IP-beschermingsdisplay: | Geen IP-bescherming |
| Kalibratiemethode: | Aanpassing met extern gewicht |
| Libelle: | Ja |
| Levertijden: | 1 d |
| Materiaal platformconstructie: | Staal, poedercoating |
| Materiaal weegplaat: | Roestvrij staal |
| Minimale omgevingstemperatuur: | -10 °C |
| Netadapter/adapter inbegrepen: | CH;EURO;UK;VS |
| Stabilisatietijd onder laboratoriumomstandigheden: | 3 s |
| Weegeenheden: | %;ffa;g;kg;lb;PCS |
| Muurbeugel: | Ja |
| Oplaadbare batterij: | Batterij optioneel - intern |
Informatie over productveiligheid
Fabrikant:
KERN & SOHN GmbH
Postadres:
Ziegelei 1
72336 Balingen-Frommern
Deutschland
Neem contact met ons op:
info@kern-sohn.com
We accepteren
We zijn er om te helpen.
Heb je hulp nodig bij het kiezen van het juiste product?
Neem contact met ons op als je advies nodig hebt over producten, het gebruik ervan of bestellingen.

