IoT-Line Plateauweegschaal met RVS-afleesinrichting KERN IXC 60K-3
Levering: ongeveer. 03. apr - 07. apr
Klaar voor onmiddellijke verzending
Gratis bezorging in NL van 200,00 €
Korte beschrijving
Industriële weegschaal IXC 60K-3, Weegbereik 60 kg, afleesbaarheid 0,002 kg
| SKU: | IXC 60K-3 |
| GTIN: | 4045761358959 |
Productbeschrijving
- Zware industriestandaard geschikt voor ruwe industriële toepassingen
- Uniforme, comfortabele KERN bedieningsgedachte, productoverkoepelend consistent in design, menustructuur, toetsfuncties, interfaceaansluiting en interfaceprotocol
- Industrie 4.0: uitwisseling van gegevens en besturingscommando’s optioneel via maximaal vier interfaces naar individuele behoefte: twee kabelgebonden (RS-232, ethernet, USB of analoge module) en twee draadloze interfaces (WiFi, Bluetooth)
- Elke interface kan apart worden ingesteld, bijv.:
- Interface 1 (WiFi): continu zenden aan een pc voor de documentatie van een proces
- Interface 2 (RS-232): stabiele weegwaarde indrukken
- Interface 3 (analoge module): besturen van een inrichting bij het bereiken van het doelgewicht
- Interface 4 (Bluetooth): continu zenden aan een tablet voor de bewaking van een proces - Optioneel met alibigeheugen voor het papierloos archiveren van de weegresultaten. Daarmee kunnen ook de resultaten van wegingen met ijkverplichting volgens de voorschriften elektronisch worden geanalyseerd en verwerkt
- Afvragen en bediening op afstand van de weegschaal via computer of CRM-/ERP-systemen d.m.v. KERN Communication Protocol
- Plateau: Weegplateau edelstaal, onderbouw gelakt staal, aluminium weegcel met siliconen coating met stof- en spatwaterdicht IP65
- Afleesinrichting: edelstaal, stof- en spatwaterbescherming IP68. Groot display: cijferhoogte 48 mm, heldere achtergrondverlichting voor comfortabel aflezen van de weegwaarde, ook bij ongunstige lichtverhoudingen, geïntegreerde stroomvoorziening
Technische gegevens
| Batterij optioneel: | Batterij optioneel (af fabriek) |
| Auto-uit interval(s) in batterij/accubedrijf: | 5 min,2 min,1 min,30 min,60 min,30 s |
| Batterij: | Geen batterij |
| Type weergave: | LCD |
| Ingangsspanning voedingseenheid / stroom [Max]: | 110 V - 240 V AC |
| Eenheden: | kg; g; lb; ffa; PCS; % |
| Vestigingstijd: | 3 s |
| Luchtwaardig: | ja, zonder beperkingen |
| IATA-classificatie gevaarlijke goederen (UN-nummer): | Geen gevaarlijke goederen |
| Lineariteit: | ± 0,006 kg |
| Weegplaatmateriaal#1416: | Roestvrij staal |
| Interfaces: | Alibigeheugen (optioneel, fabriek);Analoog (0 - 10 V) (optioneel, fabriek);Analoog (4 - 20 mA) (optioneel, fabriek);Bluetooth BLE (v4.0) (optioneel, fabriek);Ethernet (optioneel, fabriek);RS-232 (optioneel, fabriek);USB-apparaat (optioneel, fabriek);WLAN (optioneel, fabriek) |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - meegeleverd: | EURO |
| Plug-in voeding Type: | Ingebouwde voedingseenheid |
| Omgevingstemperatuur [min] (°C): | -10 °C |
| Verzendmethode: | Pakketdienst |
| Weegsysteem: | Rekstrookjes |
| Aansluiting Load cell: | 4-draads |
| Aansluiting van de weegcel: | 4-draads |
| Opwarmtijd: | 120 min |
| Zwenkbare schroefpoten: | Ja |
| Ingangsspanning: | 110 V - 240 V AC |
| Aanbevolen kalibratiegewicht: | 60 kg (M1) |
| Achtergrondverlichting: | Ja |
| IP-beschermd platform: | Geen IP-bescherming |
| IP-bescherming Laadcel: | IP65 |
| IP-beschermingsdisplay: | IP68 |
| Kalibratiemethode: | Aanpassing met extern gewicht |
| Libelle: | Ja |
| Levertijden: | 1 d |
| Materiaal platformconstructie: | Staal, poedercoating |
| Materiaal weegplaat: | Roestvrij staal |
| Minimale omgevingstemperatuur: | -10 °C |
| Netadapter/adapter inbegrepen: | EURO |
| Stabilisatietijd onder laboratoriumomstandigheden: | 3 s |
| Weegeenheden: | %;ffa;g;kg;lb;PCS |
| Muurbeugel: | Ja |
| Oplaadbare batterij: | Batterij optioneel - intern |
Informatie over productveiligheid
Fabrikant:
KERN & SOHN GmbH
Postadres:
Ziegelei 1
72336 Balingen-Frommern
Deutschland
Neem contact met ons op:
info@kern-sohn.com
We accepteren
We zijn er om te helpen.
Heb je hulp nodig bij het kiezen van het juiste product?
Neem contact met ons op als je advies nodig hebt over producten, het gebruik ervan of bestellingen.

