Compacte laboratoriumweegschaal KERN PCD 250-3
Levering: ongeveer. 02. apr - 06. apr
Klaar voor onmiddellijke verzending
Gratis bezorging in NL van 200,00 €
Korte beschrijving
Precisieweegschaal (DMS) PCD 250-3, Weegbereik 250 g, afleesbaarheid 0,001 g
| SKU: | PCD 250-3 |
| GTIN: | 4045761146495 |
Productbeschrijving
- Laboratoriumweegschaal met apart platform: Ideaal voor werkzaamheden in een glove-bag of onder afzuigkappen in het laboratorium. Bijzonder praktisch voor het wegen van toxische, vluchtige of besmette substanties
- PRE-TARE-functie voor handmatig vooraf aftrekken van een bekend bakgewicht, handig bij de controle van vulhoeveelheden
- Vrij programmeerbare weegeenheid, bijv. aanwijzing direct in draadlengte g/m, papier gewicht g/m2, e.d.
- Standaard waterpas en stelschroeven voor het nauwkeurig waterpas zetten van de weegschaal, waardoor zeer nauwkeurige weegresultaten
Windbescherming standaard, weegruimte B×D×H 146×146×80 mm
- Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Technische gegevens
| Batterij optioneel: | Batterij optioneel |
| Auto-uit interval(s) in batterij/accubedrijf: | 3 min,uit |
| Batterij: | 9 V blok |
| Type weergave: | LCD |
| Ingangsspanning voedingseenheid / stroom [Max]: | 220 V - 240 V AC, 50 Hz |
| Eenheden: | g; gn; dwt; tl (Tw); tl (HK); ozt; ct; mo; oz; ffa; tol |
| Vestigingstijd: | 3 s |
| Luchtwaardig: | ja, zonder beperkingen |
| IATA-classificatie gevaarlijke goederen (UN-nummer): | Geen gevaarlijke goederen |
| Lineariteit: | ± 0,005 g |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Weegplaatmateriaal#1416: | Kunststof, dissipatief gelakt |
| Interfaces: | RS-232 standaard |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - meegeleverd: | EURO,UK,VS,CH |
| Plug-in voeding Type: | Plug-in voeding |
| Verzendmethode: | Pakketdienst |
| Weegsysteem: | Rekstrookjes |
| Opwarmtijd: | 120 min |
| Zwenkbare schroefpoten: | Ja |
| Ingangsspanning: | 220 V - 240 V AC, 50 Hz |
| Aanbevolen kalibratiegewicht: | 250 g (F1) |
| Achtergrondverlichting: | Ja |
| Kalibratiemethode: | Aanpassing met extern gewicht |
| Libelle: | Ja |
| Levertijden: | 1 d |
| Materiaal van de behuizing: | Kunststof |
| Materiaal windscherm: | Kunststof |
| Materiaal weegplaat: | Kunststof, dissipatief gelakt |
| Netadapter/adapter inbegrepen: | CH;EURO;UK;VS |
| Stabilisatietijd onder laboratoriumomstandigheden: | 3 s |
| Oplaadbare batterij: | Batterij optioneel |
Informatie over productveiligheid
Fabrikant:
KERN & SOHN GmbH
Postadres:
Ziegelei 1
72336 Balingen-Frommern
Deutschland
Neem contact met ons op:
info@kern-sohn.com
We accepteren
We zijn er om te helpen.
Heb je hulp nodig bij het kiezen van het juiste product?
Neem contact met ons op als je advies nodig hebt over producten, het gebruik ervan of bestellingen.



