Compacte laboratoriumweegschaal KERN PFB 3000-2
Levering: ongeveer. 02. apr - 06. apr
Klaar voor onmiddellijke verzending
Gratis bezorging in NL van 200,00 €
Korte beschrijving
Precisieweegschaal (DMS) PFB 3000-2, Weegbereik 3000 g, afleesbaarheid 0,01 g
| SKU: | PFB 3000-2 |
| GTIN: | 4045761202825 |
Productbeschrijving
- NIEUW: Wegen met tolerantiebereik (checkweighing): een optisch en akoestisch signaal ondersteunt het portioneren, doseren of sorteren
- Uniforme, comfortabele KERN bedieningsgedachte: Alle hoofdfuncties hebben een eigen toets op het bedieningspaneel
- Compacte afmetingen, van voordeel bij beperkte ruimte
- Capaciteitsweergave: een oplopend balkendiagram geeft het nog beschikbare weegbereik aan
- Standaard waterpas en stelschroeven voor het nauwkeurig waterpas zetten van de weegschaal, waardoor zeer nauwkeurige weegresultaten
- Wind bescherming standaard, afneembaar, Weegruimte B×D×H 140×150×65 mm
Technische gegevens
| Batterij optioneel: | Batterij optioneel (af fabriek) |
| Auto-uit interval(s) in batterij/accubedrijf: | 5 min,2 min,1 min,30 min,60 min,30 s |
| Type weergave: | LCD |
| Ingangsspanning voedingseenheid / stroom [Max]: | 100 V - 240 V, 50/60 Hz |
| Eenheden: | g; gn; dwt; tl (Tw); tl (HK); ozt; tl (Singap, Maleis); ct; mo; lb; oz; ffa; tol; m |
| Vestigingstijd: | 2 s |
| Luchtwaardig: | ja, zonder beperkingen |
| IATA-classificatie gevaarlijke goederen (UN-nummer): | Geen gevaarlijke goederen |
| Lineariteit: | ± 0,05 g |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Weegplaatmateriaal#1416: | Roestvrij staal |
| Interfaces: | Bluetooth BLE (v4.0) (optioneel, fabriek);Bluetooth BTC (v2.0) (optioneel, fabriek);RS-232 als standaard |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - meegeleverd: | EURO,UK,VS,CH |
| Plug-in voeding Type: | Plug-in voeding |
| Verzendmethode: | Pakketdienst |
| Weegsysteem: | Rekstrookjes |
| Opwarmtijd: | 120 min |
| Zwenkbare schroefpoten: | Ja |
| Ingangsspanning: | 100 V - 240 V, 50/60 Hz |
| Aanbevolen kalibratiegewicht: | 3 kg (F1) |
| Achtergrondverlichting: | Ja |
| IP-bescherming Laadcel: | IP65 |
| IP-beschermingsdisplay: | Geen IP-bescherming |
| Kalibratiemethode: | Aanpassing met extern gewicht |
| Libelle: | Ja |
| Levertijden: | 1 d |
| Materiaal van de behuizing: | Kunststof |
| Materiaal windscherm: | Glas |
| Materiaal weegplaat: | Roestvrij staal |
| Netadapter/adapter inbegrepen: | CH;EURO;UK;VS |
| Stabilisatietijd onder laboratoriumomstandigheden: | 2 s |
| Oplaadbare batterij: | Batterij optioneel (af fabriek) |
Informatie over productveiligheid
Fabrikant:
KERN & SOHN GmbH
Postadres:
Ziegelei 1
72336 Balingen-Frommern
Deutschland
Neem contact met ons op:
info@kern-sohn.com
We accepteren
We zijn er om te helpen.
Heb je hulp nodig bij het kiezen van het juiste product?
Neem contact met ons op als je advies nodig hebt over producten, het gebruik ervan of bestellingen.





