Pakketweegschaal KERN EOE 150K50L
Levering: ongeveer. 02. apr - 06. apr
Klaar voor onmiddellijke verzending
Gratis bezorging in NL van 200,00 €
Korte beschrijving
Pakketweegschaal EOE 150K50L, Weegbereik 150 kg, afleesbaarheid 0,05 kg
| SKU: | EOE 150K50L |
| GTIN: | 4045761192577 |
Productbeschrijving
- Grote mobiliteit: dankzij batterijvoeding, compacte, vlakke constructie geschikt voor gebruik op meerdere plaatsen
- Wandhouder voor de wandmontage van de afleesinrichting standaard
- Hold-functie: bij onrustige weegomstandigheden wordt door het bepalen van een gemiddelde waarde een stabiele weegwaarde berekend
Technische gegevens
| Auto-uit interval(s) in batterij/accubedrijf: | uit.1 min - 99 min |
| Batterij: | 4×1,5 V AA |
| Type weergave: | LCD |
| Ingangsspanning voedingseenheid / stroom [Max]: | 100 V - 240 V, 50/60 Hz |
| Eenheden: | kg; lb; PCS |
| Vestigingstijd: | 3 s |
| Luchtwaardig: | ja, zonder beperkingen |
| IATA-classificatie gevaarlijke goederen (UN-nummer): | Geen gevaarlijke goederen |
| Lineariteit: | ± 0,1 kg |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Weegplaatmateriaal#1416: | Staal, gelakt |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - meegeleverd: | EURO,VAN,UK,US,CH |
| Plug-in voeding Type: | Plug-in voeding |
| Verzendmethode: | Pakketdienst |
| Weegsysteem: | Rekstrookjes |
| Opwarmtijd: | 10 min |
| Ingangsspanning: | 100 V - 240 V, 50/60 Hz |
| Aanbevolen kalibratiegewicht: | 100 kg (M2) |
| Achtergrondverlichting: | Ja |
| IP-beschermd platform: | Geen IP-bescherming |
| IP-bescherming Laadcel: | Geen IP-bescherming |
| IP-beschermingsdisplay: | Geen IP-bescherming |
| Kalibratiemethode: | Aanpassing met extern gewicht |
| Levertijden: | 1 d |
| Materiaal weegplaat: | Staal, gelakt |
| Netadapter/adapter inbegrepen: | VAN;CH;EURO;UK;US |
| Stabilisatietijd onder laboratoriumomstandigheden: | 3 s |
| Weegeenheden: | Kg; pond; PCS |
| Muurbeugel: | Ja |
Informatie over productveiligheid
Fabrikant:
KERN & SOHN GmbH
Postadres:
Ziegelei 1
72336 Balingen-Frommern
Deutschland
Neem contact met ons op:
info@kern-sohn.com
We accepteren
We zijn er om te helpen.
Heb je hulp nodig bij het kiezen van het juiste product?
Neem contact met ons op als je advies nodig hebt over producten, het gebruik ervan of bestellingen.

