Plateau KERN KBP 15V20M
Levering: ongeveer. 03. apr - 07. apr
Klaar voor onmiddellijke verzending
Gratis bezorging in NL van 200,00 €
Korte beschrijving
Platform KBP 15V20M, Weegbereik 6 kg
15 kg, afleesbaarheid 500 mg
15 kg, afleesbaarheid 500 mg
| SKU: | KBP 15V20M |
| GTIN: | 4045761475809 |
Productbeschrijving
- Edelstalen weegplateau
- Onderbouw staal gelakt
- 1 Weegcel, aliminium, met siliconen coating, IP65, OIML-R60-ijkgoedkeuring, klasse III, 3000 e
- Waterpas en stelschroeven voor het precies waterpas zetten van de weegschaal standaard
- Voorbereiding voor de eenvoudige montage van de ESD-aardingsset op de weegbrug
- Informatie over de lastcel op de weegbrug vergemakkelijkt de montage van de afleeseenheid
Technische gegevens
| Kalibratiewaarde [e]: | 2 g; 5 g |
| Luchtwaardig: | ja, zonder beperkingen |
| IATA-classificatie gevaarlijke goederen (UN-nummer): | Geen gevaarlijke goederen |
| Weegplaatmateriaal#1416: | Roestvrij staal |
| Minimumgewicht [min]: | 40 g; 100 g |
| Omgevingstemperatuur [min] (°C): | -10 °C |
| Verzendmethode: | Pakketdienst |
| Weegbereik [Max]: | 6 kg; 15 kg |
| Weegcel - resolutie (ijkbaar): | 2x3000e |
| Aansluiting Load cell: | 4-draads |
| Aansluiting van de weegcel: | 4-draads |
| Zwenkbare schroefpoten: | Ja |
| Kalibratie door KERN mogelijk: | Ja |
| Ijkwaarde (e): | 2 g; 5 g |
| Ijkwaarde E: | 2 g; 5 g |
| IP-bescherming Laadcel: | IP65 |
| Levertijden: | 1 d |
| Materiaal weegplaat: | Roestvrij staal |
| Minimale belasting Min: | 40 g; 100 g |
| Minimale omgevingstemperatuur: | -10 °C |
| Weegcapaciteit: | 6 kg; 15 kg |
Informatie over productveiligheid
Fabrikant:
KERN & SOHN GmbH
Postadres:
Ziegelei 1
72336 Balingen-Frommern
Deutschland
Neem contact met ons op:
info@kern-sohn.com
We accepteren
We zijn er om te helpen.
Heb je hulp nodig bij het kiezen van het juiste product?
Neem contact met ons op als je advies nodig hebt over producten, het gebruik ervan of bestellingen.



