Plateau KERN KFP 150V20LM
Levering: ongeveer. 02. apr - 06. apr
Klaar voor onmiddellijke verzending
Gratis bezorging in NL van 200,00 €
Korte beschrijving
Platform KFP 150V20LM, Weegbereik 60 kg
150 kg, afleesbaarheid 5 g
150 kg, afleesbaarheid 5 g
| SKU: | KFP 150V20LM |
| GTIN: | 4045761102040 |
Productbeschrijving
- Edelstalen weegplateau
- Onderbouw staal gelakt
- 1 Weegcel, aliminium, met siliconen coating, IP65, OIML-R60-ijkgoedkeuring, klasse III, 3000 e
- Waterpas en stelschroeven voor het precies waterpas zetten van de weegschaal standaard
Technische gegevens
| Kalibratiewaarde [e]: | 20 g; 50 g |
| Luchtwaardig: | ja, zonder beperkingen |
| IATA-classificatie gevaarlijke goederen (UN-nummer): | Geen gevaarlijke goederen |
| Weegplaatmateriaal#1416: | Roestvrij staal |
| Minimumgewicht [min]: | 400 g; 1 kg |
| Verzendmethode: | Pakketdienst |
| Weegbereik [Max]: | 60 kg; 150 kg |
| Weegcel OIML-klasse: | C3 |
| Aansluiting Load cell: | 6-draads |
| Aansluiting van de weegcel: | 6-draads |
| Zwenkbare schroefpoten: | Ja |
| Kalibratie door KERN mogelijk: | Ja |
| Ijkwaarde (e): | 20 g; 50 g |
| Ijkwaarde E: | 20 g; 50 g |
| IP-bescherming Laadcel: | IP65 |
| Levertijden: | 1 d |
| Materiaal weegplaat: | Roestvrij staal |
| Minimale belasting Min: | 400 g; 1 kg |
| Weegcapaciteit: | 60 kg; 150 kg |
Informatie over productveiligheid
Fabrikant:
KERN & SOHN GmbH
Postadres:
Ziegelei 1
72336 Balingen-Frommern
Deutschland
Neem contact met ons op:
info@kern-sohn.com
We accepteren
We zijn er om te helpen.
Heb je hulp nodig bij het kiezen van het juiste product?
Neem contact met ons op als je advies nodig hebt over producten, het gebruik ervan of bestellingen.









