Plateauweegschaal met RVS-afleesinrichting KERN SFE 30K-2NM
Levering: ongeveer. 02. apr - 06. apr
Klaar voor onmiddellijke verzending
Gratis bezorging in NL van 200,00 €
Korte beschrijving
Industriële weegschaal SFE 30K-2NM, Weegbereik 30 kg, afleesbaarheid 0,01 kg
| SKU: | SFE 30K-2NM |
| GTIN: | 4045761187191 |
Productbeschrijving
- IP65-beschermde, roestvrijstalen plateauweegschaal met afleesinrichting, ideaal voor industriële toepassingen, gemakkelijk en hygiënisch te reinigen
- Plateau: Weegplateau edelstaal, onderbouw gelakt staal, aluminium weegcel met siliconen coating met stof- en spatwaterdicht IP65
- Afleesinrichting: edelstaal, stof- en spatwaterbescherming IP65, Details, zie KERN KFE-TM
- Wegen met tolerantiebereik (checkweighing): een optisch en akoestisch signaal ondersteunt het portioneren, doseren of sorteren
- Hold-functie: bij onrustige weegomstandigheden wordt door het bepalen van een gemiddelde waarde een stabiele weegwaarde berekend
Technische gegevens
| Type weergave: | LCD |
| Eichklasse / nauwkeurigheidsklasse: | III |
| Ingangsspanning voedingseenheid / stroom [Max]: | 220 V - 240 V AC, 50 Hz |
| Eenheden: | kg |
| Vestigingstijd: | 2 s |
| Luchtwaardig: | ja, maar revisie noodzakelijk voor levering (speciaal artikel) |
| IATA-classificatie gevaarlijke goederen (UN-nummer): | Ni-MH (UN 3496, verpakkingsinstructie #0, niet beperkt volgens speciale bepaling A199) |
| Lineariteit: | ± 0,01 kg |
| Weegplaatmateriaal#1416: | Roestvrij staal |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - meegeleverd: | EURO,VK,VS |
| Plug-in voeding Type: | Plug-in voeding |
| Omgevingstemperatuur [min] (°C): | -10 °C |
| Verzendmethode: | Pakketdienst |
| Weegsysteem: | Rekstrookjes |
| Aansluiting Load cell: | 4-draads |
| Aansluiting van de weegcel: | 4-draads |
| Opwarmtijd: | 10 min |
| Zwenkbare schroefpoten: | Ja |
| Kalibratieklasse: | III |
| Kalibratie door KERN mogelijk: | Ja |
| Ingangsspanning: | 220 V - 240 V AC, 50 Hz |
| Aanbevolen kalibratiegewicht: | 30 kg (M1) |
| Achtergrondverlichting: | Ja |
| IP-beschermd platform: | Geen IP-bescherming |
| IP-bescherming Laadcel: | IP65 |
| IP-beschermingsdisplay: | IP65 |
| Kalibratiemethode: | Aanpassing met extern gewicht |
| Libelle: | Ja |
| Levertijden: | 1 d |
| Materiaal platformconstructie: | Staal, poedercoating |
| Materiaal weegplaat: | Roestvrij staal |
| Minimale omgevingstemperatuur: | -10 °C |
| Netadapter/adapter inbegrepen: | EURO;UK;VS |
| Stabilisatietijd onder laboratoriumomstandigheden: | 2 s |
| Muurbeugel: | Ja |
Informatie over productveiligheid
Fabrikant:
KERN & SOHN GmbH
Postadres:
Ziegelei 1
72336 Balingen-Frommern
Deutschland
Neem contact met ons op:
info@kern-sohn.com
We accepteren
We zijn er om te helpen.
Heb je hulp nodig bij het kiezen van het juiste product?
Neem contact met ons op als je advies nodig hebt over producten, het gebruik ervan of bestellingen.

