Precisieweegschaal KERN PDT 1000-3
Levering: ongeveer. 02. apr - 06. apr
Klaar voor onmiddellijke verzending
Gratis bezorging in NL van 200,00 €
Korte beschrijving
Precisieweegschaal PDT 1000-3, Weegbereik 1020 g, afleesbaarheid 0,001 g
| SKU: | PDT 1000-3 |
| GTIN: | 4045761484795 |
Productbeschrijving
- Het brede scala aan functies van deze serie precisieweegschalen maakt ze geschikt voor gebruik in onder andere de farmaceutische industrie. Deze omvatten bijvoorbeeld de statistiekfunctie, wegen met tolerantiebereik, telfunctie, percentageweging, totalisatiefunctie en nog veel meer
- Op het moderne aanraakscherm met gemakkelijke bediening kan bijvoorbeeld direct van eenheid worden gewisseld of de afstelling worden gestart
- Met de Windows Direct-functie kunnen gewichtswaarden rechtstreeks van de weegschaal naar een Windows-toepassing worden overgebracht via een USB-aansluiting zonder dat handmatige invoer nodig is
- Wind bescherming standaard, Weegruimte B×D×H 174×162×228 mm
- GLP/ISO-registratie met datum, tijd en ID-nummer voor weegschaalafstelling of weegproces
- Ondersteunt bij de gegevensintegriteit conform U.S. FDA 21 Part 11 (bijv. weegresultaat, Sample ID, gebruikersnaam, weegschaal-ID, ...)
- Afvragen en bediening op afstand van de weegschaal via computer of CRM-/ERP-systemen d.m.v. KERN Communication Protocol
- Weging onder het weegplateau: mogelijkheid voor lastophanging aan de onderkant van de weegschaal. Oog voor wegingen onder het weegplateau standaard
- Data-interface RS-232 en USB (apparaat) voor het overdragen van weeggegevens
- Menutaal EN
Technische gegevens
| Type weergave: | LCD |
| Ingangsspanning voedingseenheid / stroom [Max]: | 100 V - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Eenheden: | g; gn; dwt; tl (Tw); ozt; ct; lb; oz; ffa |
| Vestigingstijd: | 4 s |
| Luchtwaardig: | ja, zonder beperkingen |
| IATA-classificatie gevaarlijke goederen (UN-nummer): | Geen gevaarlijke goederen |
| Lineariteit: | ± 0,005 g |
| Materiaal behuizing: | ABS-kunststof |
| Weegplaatmateriaal#1416: | Roestvrij staal |
| Interfaces: | RS-232 standaard; USB-apparaat |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - meegeleverd: | EURO,VAN,UK,US,CH |
| Plug-in voeding Type: | Plug-in voeding |
| Verzendmethode: | Pakketdienst |
| Weegsysteem: | Krachtcompensatie |
| Zwenkbare schroefpoten: | Ja |
| Ingangsspanning: | 100 V - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Aanbevolen kalibratiegewicht: | 1 kg (E2) |
| Achtergrondverlichting: | Ja |
| Kalibratiemethode: | Aanpassing met intern gewicht (automatisch) |
| Libelle: | Ja |
| Levertijden: | 1 d |
| Materiaal van de behuizing: | ABS-kunststof |
| Materiaal windscherm: | Glas |
| Materiaal weegplaat: | Roestvrij staal |
| Netadapter/adapter inbegrepen: | CH;EURO;UK;VS |
| Stabilisatietijd onder laboratoriumomstandigheden: | 4 s |
Informatie over productveiligheid
Fabrikant:
KERN & SOHN GmbH
Postadres:
Ziegelei 1
72336 Balingen-Frommern
Deutschland
Neem contact met ons op:
info@kern-sohn.com
We accepteren
We zijn er om te helpen.
Heb je hulp nodig bij het kiezen van het juiste product?
Neem contact met ons op als je advies nodig hebt over producten, het gebruik ervan of bestellingen.

