Precisieweegschaal KERN PES 15000-1M
Levering: ongeveer. 03. apr - 07. apr
Klaar voor onmiddellijke verzending
Gratis bezorging in NL van 200,00 €
Korte beschrijving
Precisieweegschaal PES 15000-1M, Weegbereik 15000 g, afleesbaarheid 0,1 g
| SKU: | PES 15000-1M |
| GTIN: | 4045761076976 |
Productbeschrijving
- Justeerprogramma (CAL) voor precisieafstelling door middel van een testgewicht, externe testgewichten tegen meerprijs, zie testgewichten
- Metalen behuizing: robuust en stabiel
- Wegen binnen een tolerantiebereik (controleweging): Invoer van 2 bovenste en 2 onderste grenswaarden via 4 pijltoetsen. Een akoestisch en optisch signaal ondersteunt het portioneren, doseren of sorteren
- Weging onder het weegplateau: mogelijkheid voor lastophanging aan de onderkant van de weegschaal met ingebouwd oog
- Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Technische gegevens
| Type weergave: | Fluorescerende |
| Ingangsspanning voedingseenheid / stroom [Max]: | 100-240 V wisselstroom; 0,6 A; 50/60 Hz |
| Eenheden: | kg; g; ct |
| Vestigingstijd: | 3 s |
| Luchtwaardig: | ja, zonder beperkingen |
| IATA-classificatie gevaarlijke goederen (UN-nummer): | Geen gevaarlijke goederen |
| Lineariteit: | ± 0,2 g |
| Materiaal behuizing: | Gegoten aluminium |
| Weegplaatmateriaal#1416: | Roestvrij staal |
| Interfaces: | Digitale I/O (optioneel, fabriek);RS-232 standaard - 2x |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - meegeleverd: | EURO,VAN,UK,US,CH |
| Plug-in voeding Type: | Plug-in voeding |
| Verzendmethode: | Pakketdienst |
| Weegsysteem: | Stemvork |
| Opwarmtijd: | 120 min |
| Zwenkbare schroefpoten: | Ja |
| Ingangsspanning: | 100-240 V wisselstroom; 0,6 A; 50/60 Hz |
| Aanbevolen kalibratiegewicht: | 10 kg (F2); 5 kg (F2) |
| Achtergrondverlichting: | LED is zelflichtend |
| Kalibratiemethode: | Aanpassing met extern gewicht |
| Libelle: | Ja |
| Levertijden: | 1 d |
| Materiaal van de behuizing: | Gegoten aluminium |
| Materiaal weegplaat: | Roestvrij staal |
| Netadapter/adapter inbegrepen: | VAN;CH;EURO;UK;US |
| Stabilisatietijd onder laboratoriumomstandigheden: | 3 s |
Informatie over productveiligheid
Fabrikant:
KERN & SOHN GmbH
Postadres:
Ziegelei 1
72336 Balingen-Frommern
Deutschland
Neem contact met ons op:
info@kern-sohn.com
We accepteren
We zijn er om te helpen.
Heb je hulp nodig bij het kiezen van het juiste product?
Neem contact met ons op als je advies nodig hebt over producten, het gebruik ervan of bestellingen.

