Precisieweegschaal KERN PLJ 720-3A
Levering: ongeveer. 02. apr - 06. apr
Klaar voor onmiddellijke verzending
Gratis bezorging in NL van 200,00 €
Korte beschrijving
Precisieweegschaal PLJ 720-3A, Weegbereik 720 g, afleesbaarheid 0,001 g
| SKU: | PLJ 720-3A |
| GTIN: | 4045761108011 |
Productbeschrijving
- Comfortabel recepteren met de receptendatabank, waarin maximaal 99 recepten kunnen worden opgeslagen met per recept 20 bestanddelen met naam en gewenste waarde
- Intern geheugen voor alle recepturen met naam en gewenste waarde van de bestanddelen. Gebruiksvriendelijk menu m.b.v. display
- Snel en efficiënt werken dankzij het grafische display
- Doseerhulp: Hoge-stabiliteitsmodus en andere filterinstellingen mogelijk
- Eenvoudige, duidelijke aanwijzingen op het display in de talen DE, EN, FR, IT, ES, PT
- Interne automatische justering, waarborgt grote nauwkeurigheid en maakt standplaatsonafhankelijk
- Rondlopende windbescherming standaard, weegruimte ⌀×H 150×60 mm
- Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Technische gegevens
| Type weergave: | Grafisch LCD |
| Ingangsspanning voedingseenheid / stroom [Max]: | 100 V - 240 V, 50/60 Hz |
| Eenheden: | g; mg; gn; dwt; tl (Tw); tl (HK); ozt; tl (Singap, Maleis); ct; mo; lb; oz |
| Vestigingstijd: | 2 s |
| Luchtwaardig: | ja, zonder beperkingen |
| IATA-classificatie gevaarlijke goederen (UN-nummer): | Geen gevaarlijke goederen |
| Lineariteit: | ± 0,002 g |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Weegplaatmateriaal#1416: | Roestvrij staal |
| Interfaces: | RS-232 standaard |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - meegeleverd: | EURO,VAN,UK,US,CH |
| Plug-in voeding Type: | Plug-in voeding |
| Verzendmethode: | Pakketdienst |
| Weegsysteem: | Krachtcompensatie |
| Zwenkbare schroefpoten: | Ja |
| Ingangsspanning: | 100 V - 240 V, 50/60 Hz |
| Achtergrondverlichting: | Ja |
| Kalibratiemethode: | Aanpassing met intern gewicht (automatisch) |
| Karat - maximale capaciteit: | 3600 ct |
| Libelle: | Ja |
| Levertijden: | 1 d |
| Materiaal van de behuizing: | Kunststof |
| Materiaal windscherm: | Glas |
| Materiaal weegplaat: | Roestvrij staal |
| Netadapter/adapter inbegrepen: | VAN;CH;EURO;UK;US |
| Stabilisatietijd onder laboratoriumomstandigheden: | 2 s |
Informatie over productveiligheid
Fabrikant:
KERN & SOHN GmbH
Postadres:
Ziegelei 1
72336 Balingen-Frommern
Deutschland
Neem contact met ons op:
info@kern-sohn.com
We accepteren
We zijn er om te helpen.
Heb je hulp nodig bij het kiezen van het juiste product?
Neem contact met ons op als je advies nodig hebt over producten, het gebruik ervan of bestellingen.



