Testinstallatieset incl. lengtemeetsystem SAUTER TVO 500N500S-LD
Levering: ongeveer. 02. apr - 06. apr
Klaar voor onmiddellijke verzending
Korte beschrijving
Krachtproefopstelling - elektronisch, één kolom TVO 500N500S-LD (meetbereik 500 N | snelheidsbereik 1 mm/min – 500 mm/min)
| SKU: | TVO 500N500S-LD |
| GTIN: | 4045761363052 |
Productbeschrijving
- Vijf in één – gemotoriseerde testinstallatie, lengtemeetsystem LD, interfacekabel, software voor gegevensoverdracht AFH LD, interfaceconverter AFH 12 en montage
- Met lineaire potentiometer voor lengtemeting voor het maken van kracht-verplaatsingsdiagrammen op de PC, maximaal meetbereik 300 mm, afleesbaarheid 0,01 mm, meetnauwkeurigheid 0,5% van [Max], USB-A kabel 1,5 m, hoge data-acquisitiesnelheid
- Gemotoriseerde testinstallatie voor trek-/drukmetingen
- Stappenmotor voor optimale bedienbaarheid:
- voor constante snelheid van kleinste tot maximale belasting
- voor controles bij minimale snelheid en volle belasting
- voor hogere positioneernauwkeurigheid. Nauwkeurig starten en stoppen, zonder naloop, ook bij hoge snelheden
- uiterst nauwkeurige instelmogelijkheid van de verplaatsingssnelheid met weergave in het display - Automatische of handmatige verplaatsingsmodus
- Premium bedieningspaneel
- digitale weergave van de snelheid
- digitale herhaalfunctie
- besturing van de testinstallatie met pc-software SAUTER AFH - Tafeluitvoering voor eenvoudige bediening
- Robuuste constructie
- Bevestigingsmogelijkheid van SAUTER-krachtmeters tot 500 N, Alleen in combinatie met TVO-A01 (zie accessoires)
Technische gegevens
| Aandrijvingstype: | Stappenmotor |
| Type weergave: | LED-segmenten |
| Ingangsspanning voedingseenheid / stroom [Max]: | 230 V AC, 50 Hz |
| Opgewekte energie [Max]: | 500 N |
| Luchtwaardig: | ja, zonder beperkingen |
| IATA-classificatie gevaarlijke goederen (UN-nummer): | Geen gevaarlijke goederen |
| Materiaal behuizing: | Metaal, gelakt |
| Plug-in voeding Type: | Ingebouwde voedingseenheid |
| Rijsnelheid[Max]: | 500 mm/min |
| Rijsnelheid[Min]: | 1 mm/min |
| Verzendmethode: | Expeditie agentschap |
| Levertijden: | 2 d |
| Beschermingsklasse: | Beschermingsklasse I - beschermende geleider |
| Elektrische eindschakelaars: | Ja |
| Ingangsspanning van de voeding / max.: | 230 V AC, 50 Hz |
| Minimale opslagtemperatuur: | -10 °C |
| Type weergave: | LED-segmenten |
| Rijsnelheid - max.: | 500 mm/min |
| Stroomvoorziening: | Voedingseenheid |
| Snelheidsweergave: | Ja |
| Rijsnelheid - min.: | 1 mm/min |
| Max. Kracht: | 500 N |
| Herhaalfunctie: | Ja |
| Aansluiting voor voedingseenheid: | Stroomkabel |
Informatie over productveiligheid
Fabrikant:
KERN & SOHN GmbH
Postadres:
Ziegelei 1
72336 Balingen-Frommern
Deutschland
Neem contact met ons op:
info@kern-sohn.com
We accepteren
We zijn er om te helpen.
Heb je hulp nodig bij het kiezen van het juiste product?
Neem contact met ons op als je advies nodig hebt over producten, het gebruik ervan of bestellingen.



