Testinstallatieset incl. lengtemeetsystem SAUTER TVS 10KN100-LD
Levering: ongeveer. 02. apr - 06. apr
Klaar voor onmiddellijke verzending
Korte beschrijving
Krachtproefopstelling - elektronisch, twee kolommen TVS 10KN100-LD (meetbereik 10 kN | snelheidsbereik 1 mm/min – 200 mm/min)
| SKU: | TVS 10KN100-LD |
| GTIN: | 4045761343573 |
Productbeschrijving
- Vijf in één – gemotoriseerde premium-testinstallatie, lengtemeetsystem LD, interfacekabel, software voor gegevensoverdracht AFH LD, interfaceconverter AFH 12 en montage
- Met lineaire potentiometer voor lengtemeting voor het maken van kracht-verplaatsingsdiagrammen op de PC, maximaal meetbereik 210 mm, afleesbaarheid 0,01 mm, meetnauwkeurigheid 0,5% van [Max], USB-A kabel 1,5 m, hoge data-acquisitiesnelheid
- Gemotoriseerde testinstallatie voor trek-/drukmetingen
- Stappenmotor voor optimale bedienbaarheid:
- voor constante snelheid van kleinste tot maximale belasting
- voor controles bij minimale snelheid en volle belasting
- voor hogere positioneernauwkeurigheid. Nauwkeurig starten en stoppen, zonder naloop, ook bij hoge snelheden
- uiterst nauwkeurige instelmogelijkheid van de verplaatsingssnelheid met weergave in het display - Maximale verplaatsingsweg beveiligd door elektrische eindschakelaar
- Groot werkbereik dankzij standaard lengte van de geleidingsstijlen, voor een groot aantal bevestigingsmogelijkheden
- Bijzonder flexibele montagemogelijkheden van uiteenlopende krachtmeters, zoals SAUTER FC, FH, FK, FL:
- Directe montage van de externe meetcel vanaf 1000 N meetbereik op de dwarstraverse
- Houder voor krachtmeters uit de serie SAUTER FH met externe meetcel (zie accessoires)
Technische gegevens
| Aandrijvingstype: | Stappenmotor |
| Type weergave: | LED-segmenten |
| Ingangsspanning voedingseenheid / stroom [Max]: | 230 V AC, 50 Hz |
| Opgewekte energie [Max]: | 10 kN |
| Luchtwaardig: | ja, zonder beperkingen |
| IATA-classificatie gevaarlijke goederen (UN-nummer): | Geen gevaarlijke goederen |
| Materiaal behuizing: | Metaal, gelakt |
| Plug-in voeding Type: | Ingebouwde voedingseenheid |
| Rijsnelheid[Max]: | 200 mm/min |
| Rijsnelheid[Min]: | 1 mm/min |
| Verzendmethode: | Expeditie agentschap |
| Levertijden: | 2 d |
| Beschermingsklasse: | Beschermingsklasse I - beschermende geleider |
| Elektrische eindschakelaars: | Ja |
| Ingangsspanning van de voeding / max.: | 230 V AC, 50 Hz |
| Minimale opslagtemperatuur: | -10 °C |
| Type weergave: | LED-segmenten |
| Rijsnelheid - max.: | 200 mm/min |
| Stroomvoorziening: | Voedingseenheid |
| Snelheidsweergave: | Ja |
| Rijsnelheid - min.: | 1 mm/min |
| Max. Kracht: | 10 kN |
| Herhaalfunctie: | Ja |
| Aansluiting voor voedingseenheid: | Stroomkabel |
Informatie over productveiligheid
Fabrikant:
KERN & SOHN GmbH
Postadres:
Ziegelei 1
72336 Balingen-Frommern
Deutschland
Neem contact met ons op:
info@kern-sohn.com
We accepteren
We zijn er om te helpen.
Heb je hulp nodig bij het kiezen van het juiste product?
Neem contact met ons op als je advies nodig hebt over producten, het gebruik ervan of bestellingen.

