Telweegschaal KERN CPB 30K5DM
Levering: ongeveer. 02. apr - 06. apr
Klaar voor onmiddellijke verzending
Gratis bezorging in NL van 200,00 €
Korte beschrijving
Telweegschaal CPB 30K5DM, Weegbereik 15 kg
30 kg, afleesbaarheid 0,005 kg
0,01 kg
30 kg, afleesbaarheid 0,005 kg
0,01 kg
| SKU: | CPB 30K5DM |
| GTIN: | 4045761124356 |
Productbeschrijving
- Nauwkeurig, intuïtief in gebruik en digitaal – met onze telweegschalen kunt u uw jaarlijkse voorraadprocessen versnellen en zo tijd en kosten besparen
- Nauwkeurig tellen: De automatische referentieoptimalisering verbetert trapsgewijs de gemiddelde waarde van het gewicht van het deel
- Via het toetsenblok te programmeren:
- gewenst aantal referentiestukken
- bekend referentiegewicht - Drie displays voor gewichtsweergave (geschikt voor ijking), referentiegewicht, totaal aantal stuks
- Teltotaalgeheugen: voor het optellen van dezelfde teldelen in totaal aantal stuks en totaalgewicht
- Fill-to-target-functie: gewenst aantal stuks resp. doelgewicht programmeerbaar. Een akoestisch signaal geeft aan wanneer de streefwaarde is bereikt
- PRE-TARE-functie voor handmatig vooraf aftrekken van een bekend bakgewicht, handig bij de controle van vulhoeveelheden
- Hoge mobiliteit: dankzij accuvoeding (optioneel) en de compacte, lichte constructie geschikt voor gebruik op verschillende locaties (productie, magazijn, verzending enz.)
- Twee weegschalen in een: Omschakelen van tel- naar weegmodus met één druk op de knop
- Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Technische gegevens
| Leesbaarheid [d]: | 0,005 kg; 0,01 kg |
| Batterij optioneel: | Batterij optioneel - intern |
| Auto-uit interval(s) in batterij/accubedrijf: | 3 min,5 min,30 min,15 min |
| Type weergave: | LCD |
| Eichklasse / nauwkeurigheidsklasse: | III |
| Kalibratiewaarde [e]: | 0,005 kg; 0,01 kg |
| Ingangsspanning voedingseenheid / stroom [Max]: | 100 V - 240 V, 50/60 Hz |
| Eenheden: | kg |
| Vestigingstijd: | 2 s |
| Luchtwaardig: | ja, zonder beperkingen |
| IATA-classificatie gevaarlijke goederen (UN-nummer): | Geen gevaarlijke goederen |
| Lineariteit: | ± 0,01 kg; 0,02 kg |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Weegplaatmateriaal#1416: | Roestvrij staal |
| Reproduceerbaarheid: | 0,005 kg; 0,01 kg |
| Interfaces: | RS-232 standaard |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - meegeleverd: | EURO,UK,VS,CH |
| Plug-in voeding Type: | Plug-in voeding |
| Omgevingstemperatuur [min] (°C): | -10 °C |
| Verzendmethode: | Pakketdienst |
| Weegbereik [Max]: | 15 kg; 30 kg |
| Weegsysteem: | Rekstrookjes |
| Leesbaarheid: | 0,005 kg; 0,01 kg |
| Opwarmtijd: | 10 min; 10 min |
| Zwenkbare schroefpoten: | Ja |
| Kalibratieklasse: | III |
| Kalibratie door KERN mogelijk: | Ja |
| Ijkwaarde (e): | 0,005 kg; 0,01 kg |
| Ingangsspanning: | 100 V - 240 V, 50/60 Hz |
| Aanbevolen kalibratiegewicht: | 20 kg (F2); 10 kg (F2) |
| Achtergrondverlichting: | Ja |
| Kalibratiemethode: | Aanpassing met extern gewicht |
| Libelle: | Ja |
| Levertijden: | 1 d |
| Materiaal van de behuizing: | Kunststof |
| Materiaal weegplaat: | Roestvrij staal |
| Minimale omgevingstemperatuur: | -10 °C |
| Netadapter/adapter inbegrepen: | CH;EURO;UK;VS |
| Stabilisatietijd onder laboratoriumomstandigheden: | 2 s |
| Weegcapaciteit: | 15 kg; 30 kg |
| Oplaadbare batterij: | Batterij optioneel - intern |
Informatie over productveiligheid
Fabrikant:
KERN & SOHN GmbH
Postadres:
Ziegelei 1
72336 Balingen-Frommern
Deutschland
Neem contact met ons op:
info@kern-sohn.com
We accepteren
We zijn er om te helpen.
Heb je hulp nodig bij het kiezen van het juiste product?
Neem contact met ons op als je advies nodig hebt over producten, het gebruik ervan of bestellingen.



