Telweegschaal KERN CXB 15K5NM
Levering: ongeveer. 02. apr - 06. apr
Klaar voor onmiddellijke verzending
Gratis bezorging in NL van 200,00 €
Korte beschrijving
Telweegschaal CXB 15K5NM, Weegbereik 15000 g, afleesbaarheid 5 g
| SKU: | CXB 15K5NM |
| GTIN: | 4045761162648 |
Productbeschrijving
- Nauwkeurig, intuïtief in gebruik en digitaal – met onze telweegschalen kunt u uw jaarlijkse voorraadprocessen versnellen en zo tijd en kosten besparen
- Nauwkeurig tellen: De automatische referentieoptimalisering verbetert trapsgewijs de gemiddelde waarde van het gewicht van het deel
- Via het toetsenblok te programmeren:
- gewenst aantal referentiestukken
- bekend referentiegewicht - Drie displays voor gewichtsweergave (geschikt voor ijking), referentiegewicht, totaal aantal stuks
- Fill-to-target-functie: gewenst aantal stuks resp. doelgewicht programmeerbaar. Een akoestisch en optisch signaal geeft aan wanneer de streefwaarde is bereikt
- 10 Geheugenplaatsen voor referentiegewichten
- Teltotaalgeheugen: voor het optellen van dezelfde teldelen in totaal aantal stuks en totaalgewicht
- Geïntegreerde ESD-bescherming, waardoor geschikt voor het wegen van kleine plastic onderdelen
- Energiebeheer: Achtergrondverlichting dooft na 5 sec
- PRE-TARE-functie voor handmatig vooraf aftrekken van een bekend bakgewicht, handig bij de controle van vulhoeveelheden
- Twee weegschalen in een: Omschakelen van tel- naar weegmodus met één druk op de knop
- Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Technische gegevens
| Auto-uit interval(s) in batterij/accubedrijf: | selecteerbaar |
| Type weergave: | LCD |
| Eichklasse / nauwkeurigheidsklasse: | III |
| Ingangsspanning voedingseenheid / stroom [Max]: | 220 V - 240 V AC, 50 Hz |
| Eenheden: | kg; g |
| Vestigingstijd: | 2 s |
| Luchtwaardig: | ja, met vrachtbrief (volgens IATA classificatie) |
| IATA-classificatie gevaarlijke goederen (UN-nummer): | Loodzuur (UN 2800, verpakkingsinstructie #2, niet beperkt volgens speciale bepaling A67) |
| Lineariteit: | ± 10 g |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Weegplaatmateriaal#1416: | Roestvrij staal |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - meegeleverd: | EURO |
| Plug-in voeding Type: | Ingebouwde voedingseenheid |
| Omgevingstemperatuur [min] (°C): | -10 °C |
| Verzendmethode: | Pakketdienst |
| Weegsysteem: | Rekstrookjes |
| Opwarmtijd: | 10 min |
| Zwenkbare schroefpoten: | Ja |
| Kalibratieklasse: | III |
| Kalibratie door KERN mogelijk: | Ja |
| Ingangsspanning: | 220 V - 240 V AC, 50 Hz |
| Aanbevolen kalibratiegewicht: | 10 kg (M1); 5 kg (M1) |
| Achtergrondverlichting: | Ja |
| Kalibratiemethode: | Aanpassing met extern gewicht |
| Libelle: | Ja |
| Levertijden: | 1 d |
| Materiaal van de behuizing: | Kunststof |
| Materiaal weegplaat: | Roestvrij staal |
| Minimale omgevingstemperatuur: | -10 °C |
| Netadapter/adapter inbegrepen: | EURO |
| Stabilisatietijd onder laboratoriumomstandigheden: | 2 s |
| Weegeenheden: | G;kg |
Informatie over productveiligheid
Fabrikant:
KERN & SOHN GmbH
Postadres:
Ziegelei 1
72336 Balingen-Frommern
Deutschland
Neem contact met ons op:
info@kern-sohn.com
We accepteren
We zijn er om te helpen.
Heb je hulp nodig bij het kiezen van het juiste product?
Neem contact met ons op als je advies nodig hebt over producten, het gebruik ervan of bestellingen.





