Telweegschaal KERN IFS 10K-3M
Levering: ongeveer. 02. apr - 06. apr
Klaar voor onmiddellijke verzending
Gratis bezorging in NL van 200,00 €
Korte beschrijving
Telweegschaal IFS 10K-3M, Weegbereik 6 kg
15 kg, afleesbaarheid 0,002 kg
0,005 kg
15 kg, afleesbaarheid 0,002 kg
0,005 kg
| SKU: | IFS 10K-3M |
| GTIN: | 4045761150997 |
Productbeschrijving
- Nauwkeurig, intuïtief in gebruik en digitaal – met onze telweegschalen kunt u uw jaarlijkse voorraadprocessen versnellen en zo tijd en kosten besparen
- Zware industriestandaard geschikt voor ruwe industriële toepassingen
- Ergonomische afleeseenheid met groot toetsenblok en contrasterend LCD-LCD-display voor comfortabel invoeren en aflezen van bijv. tarrawaarden, referentiegewichten, grenswaarden enz.
- Drie displays voor gewichtsweergave (geschikt voor ijking), referentiegewicht, totaal aantal stuks
- Nauwkeurig tellen: De handmatige referentieoptimalisering verbetert trapsgewijs de gemiddelde waarde van het deelgewicht
- Optellen van dezelfde teldelen
- Afdruk van datum en tijd
- Stofhoes over de afleeseenheid bij de levering inbegrepen
Technische gegevens
| Leesbaarheid [d]: | 0,002 kg; 0,005 kg |
| Batterij optioneel: | Batterij optioneel (af fabriek) |
| Auto-uit interval(s) in batterij/accubedrijf: | 3 min,uit |
| Type weergave: | LCD |
| Eichklasse / nauwkeurigheidsklasse: | III |
| Kalibratiewaarde [e]: | 0,002 kg; 0,005 kg |
| Ingangsspanning voedingseenheid / stroom [Max]: | 100-240 V~ 50/60 Hz 190 mA |
| Eenheden: | kg |
| Vestigingstijd: | 2 s |
| Luchtwaardig: | ja, zonder beperkingen |
| IATA-classificatie gevaarlijke goederen (UN-nummer): | Geen gevaarlijke goederen |
| Lineariteit: | ± 0,002 kg; 0,005 kg |
| Weegplaatmateriaal#1416: | Roestvrij staal |
| Minimumgewicht [min]: | 0,04 kg; 0,1 kg |
| Reproduceerbaarheid: | 0,002 kg; 0,005 kg |
| Interfaces: | RS-232 standaard |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - meegeleverd: | EURO,UK,VS,CH |
| Plug-in voeding Type: | Plug-in voeding |
| Omgevingstemperatuur [min] (°C): | -10 °C |
| Verzendmethode: | Pakketdienst |
| Weegbereik [Max]: | 6 kg; 15 kg |
| Weegsysteem: | Rekstrookjes |
| Aansluiting Load cell: | 4-draads |
| Leesbaarheid: | 0,002 kg; 0,005 kg |
| Opwarmtijd: | 10 min; 10 min |
| Zwenkbare schroefpoten: | Ja |
| Kalibratieklasse: | III |
| Kalibratie door KERN mogelijk: | Ja |
| Ijkwaarde (e): | 0,002 kg; 0,005 kg |
| Ingangsspanning: | 100-240 V~ 50/60 Hz 190 mA |
| Aanbevolen kalibratiegewicht: | 15 kg (M1) |
| Achtergrondverlichting: | Ja |
| IP-beschermd platform: | Geen IP-bescherming |
| IP-bescherming Laadcel: | IP65 |
| IP-beschermingsdisplay: | Geen IP-bescherming |
| Kalibratiemethode: | Aanpassing met extern gewicht |
| Libelle: | Ja |
| Levertijden: | 1 d |
| Materiaal weegplaat: | Roestvrij staal |
| Minimale belasting (min): | 0,04 kg; 0,1 kg |
| Minimale omgevingstemperatuur: | -10 °C |
| Netadapter/adapter inbegrepen: | CH;EURO;UK;VS |
| Stabilisatietijd onder laboratoriumomstandigheden: | 2 s |
| Weegcapaciteit: | 6 kg; 15 kg |
| Oplaadbare batterij: | Batterij optioneel (af fabriek) |
Informatie over productveiligheid
Fabrikant:
KERN & SOHN GmbH
Postadres:
Ziegelei 1
72336 Balingen-Frommern
Deutschland
Neem contact met ons op:
info@kern-sohn.com
We accepteren
We zijn er om te helpen.
Heb je hulp nodig bij het kiezen van het juiste product?
Neem contact met ons op als je advies nodig hebt over producten, het gebruik ervan of bestellingen.



