Telweegschaal KERN IFS 30K0.2DL
Levering: ongeveer. 02. apr - 06. apr
Klaar voor onmiddellijke verzending
Gratis bezorging in NL van 200,00 €
Korte beschrijving
Telweegschaal IFS 30K0.2DL, Weegbereik 12 kg
30 kg, afleesbaarheid 0,0002 kg
0,0005 kg
30 kg, afleesbaarheid 0,0002 kg
0,0005 kg
| SKU: | IFS 30K0.2DL |
| GTIN: | 4045761111912 |
Productbeschrijving
- Nauwkeurig, intuïtief in gebruik en digitaal – met onze telweegschalen kunt u uw jaarlijkse voorraadprocessen versnellen en zo tijd en kosten besparen
- Zware industriestandaard geschikt voor ruwe industriële toepassingen
- Ergonomische afleeseenheid met groot toetsenblok en contrasterend LCD-LCD-display voor comfortabel invoeren en aflezen van bijv. tarrawaarden, referentiegewichten, grenswaarden enz.
- Drie displays voor gewichtsweergave (geschikt voor ijking), referentiegewicht, totaal aantal stuks
- Nauwkeurig tellen: De handmatige referentieoptimalisering verbetert trapsgewijs de gemiddelde waarde van het deelgewicht
- Optellen van dezelfde teldelen
- Afdruk van datum en tijd
- Stofhoes over de afleeseenheid bij de levering inbegrepen
Technische gegevens
| Leesbaarheid [d]: | 0,0002 kg; 0,0005 kg |
| Batterij optioneel: | Batterij optioneel (af fabriek) |
| Auto-uit interval(s) in batterij/accubedrijf: | 3 min,uit |
| Type weergave: | LCD |
| Ingangsspanning voedingseenheid / stroom [Max]: | 100-240 V~ 50/60 Hz 190 mA |
| Eenheden: | kg |
| Vestigingstijd: | 2 s |
| Luchtwaardig: | ja, zonder beperkingen |
| IATA-classificatie gevaarlijke goederen (UN-nummer): | Geen gevaarlijke goederen |
| Lineariteit: | ± 0,0008 kg; 0,002 kg |
| Weegplaatmateriaal#1416: | Roestvrij staal |
| Reproduceerbaarheid: | 0,0002 kg; 0,0005 kg |
| Interfaces: | RS-232 standaard |
| Plug-in voedingseenheid / adapter voor landen - meegeleverd: | EURO,UK,VS,CH |
| Plug-in voeding Type: | Plug-in voeding |
| Verzendmethode: | Pakketdienst |
| Weegbereik [Max]: | 12 kg; 30 kg |
| Weegsysteem: | Rekstrookjes |
| Aansluiting Load cell: | 4-draads |
| Leesbaarheid: | 0,0002 kg; 0,0005 kg |
| Opwarmtijd: | 120 min; 120 min |
| Zwenkbare schroefpoten: | Ja |
| Ingangsspanning: | 100-240 V~ 50/60 Hz 190 mA |
| Aanbevolen kalibratiegewicht: | 30 kg (F2) |
| Achtergrondverlichting: | Ja |
| IP-beschermd platform: | Geen IP-bescherming |
| IP-bescherming Laadcel: | IP65 |
| IP-beschermingsdisplay: | Geen IP-bescherming |
| Kalibratiemethode: | Aanpassing met extern gewicht |
| Libelle: | Ja |
| Levertijden: | 1 d |
| Materiaal weegplaat: | Roestvrij staal |
| Netadapter/adapter inbegrepen: | CH;EURO;UK;VS |
| Stabilisatietijd onder laboratoriumomstandigheden: | 2 s |
| Weegcapaciteit: | 12 kg; 30 kg |
| Oplaadbare batterij: | Batterij optioneel (af fabriek) |
Informatie over productveiligheid
Fabrikant:
KERN & SOHN GmbH
Postadres:
Ziegelei 1
72336 Balingen-Frommern
Deutschland
Neem contact met ons op:
info@kern-sohn.com
We accepteren
We zijn er om te helpen.
Heb je hulp nodig bij het kiezen van het juiste product?
Neem contact met ons op als je advies nodig hebt over producten, het gebruik ervan of bestellingen.



