
Houten gewichtsetui
35,10 €
42,47 € incl. btw.

Set gewichten
63,90 €
77,32 € incl. btw.

Set gewichten
207,00 €
250,47 € incl. btw.

Set gewichten
328,50 €
397,49 € incl. btw.

Set gewichten
165,60 €
200,38 € incl. btw.

Set gewichten
400,50 €
484,60 € incl. btw.

Controlegewicht -2025e
59,40 €
71,87 € incl. btw.

Babyweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 6 kg; 15 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,002 kg; 0,005 kg |
369,00 €
446,49 € incl. btw.

Plattformwaage mit Edelstahl-Auswertegerät
585,00 €
707,85 € incl. btw.

Afleesinrichting
324,00 €
392,04 € incl. btw.

Set gewichten
333,00 €
402,93 € incl. btw.

Controlegewicht -2025e
162,00 €
196,02 € incl. btw.

Lengtemeetlat
99,00 €
119,79 € incl. btw.

Industrie-Plattformwaage
675,00 €
816,75 € incl. btw.

Tafel weegschaal met bescherming IP
292,50 €
353,93 € incl. btw.

Tafel weegschaal met bescherming IP
292,50 €
353,93 € incl. btw.

Tafel weegschaal met bescherming IP
292,50 €
353,93 € incl. btw.

Telweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 30 kg; 60 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,0005 kg; 0,001 kg |
684,00 €
827,64 € incl. btw.

Telweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 75 kg; 150 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,001 kg; 0,002 kg |
972,00 €
1.176,12 € incl. btw.

Telweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 15 kg; 30 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,005 kg; 0,01 kg |
486,00 €
588,06 € incl. btw.

Stereomicroscopen modulair systeem – houder
162,00 €
196,02 € incl. btw.

Controlegewicht
11,70 €
14,16 € incl. btw.

Controlegewicht
11,70 €
14,16 € incl. btw.

Kraanweegschaal
603,00 €
729,63 € incl. btw.

Kraanweegschaal
657,00 €
794,97 € incl. btw.

Handmatige testinstallatie
400,50 €
484,60 € incl. btw.

Telweegschaal
256,50 €
310,37 € incl. btw.

Precisieweegschaal
747,00 €
903,87 € incl. btw.

Controlegewicht
7,83 €
9,47 € incl. btw.

Controlegewicht
7,83 €
9,47 € incl. btw.

Controlegewicht
8,37 €
10,13 € incl. btw.

Controlegewicht
14,40 €
17,42 € incl. btw.

Controlegewicht
15,30 €
18,51 € incl. btw.

Controlegewicht
88,20 €
106,72 € incl. btw.

Controlegewicht
337,50 €
408,38 € incl. btw.

Analyseweegschaal
1.038,66 €
1.256,78 € incl. btw.

Telsysteem
585,00 €
707,85 € incl. btw.

Telsysteem
963,00 €
1.165,23 € incl. btw.

Bodenwaage
2.358,00 €
2.853,18 € incl. btw.

Schoolweegschaal
164,54 €
199,09 € incl. btw.

Schoolweegschaal
41,01 €
49,62 € incl. btw.

Schoolweegschaal
128,01 €
154,89 € incl. btw.

Schoolweegschaal
43,87 €
53,08 € incl. btw.

Controlegewicht
61,20 €
74,05 € incl. btw.

Controlegewicht
92,70 €
112,17 € incl. btw.

Digitales Shore-Härteprüfgerät
324,00 €
392,04 € incl. btw.

IP-geschützte Tischwaage
256,50 €
310,37 € incl. btw.

IP-geschützte Tischwaage
256,50 €
310,37 € incl. btw.

IP-geschützte Tischwaage
270,00 €
326,70 € incl. btw.

Schoolweegschaal
219,41 €
265,49 € incl. btw.

Digitale krachtmeter
373,50 €
451,94 € incl. btw.

Digitale krachtmeter
373,50 €
451,94 € incl. btw.

Digitale krachtmeter
531,00 €
642,51 € incl. btw.

Digitale krachtmeter
531,00 €
642,51 € incl. btw.

Digitale laagdiktemeter
540,00 €
653,40 € incl. btw.

Pakketweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 6000 g; 15000 g |
| Leesbaarheid [d]: | 2 g; 5 g |
184,50 €
223,25 € incl. btw.

Pakketweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 15 kg; 35 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,005 kg; 0,01 kg |
315,00 €
381,15 € incl. btw.

Pakketweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 60 kg; 150 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,02 kg; 0,05 kg |
445,50 €
539,06 € incl. btw.

IoT-Line Telweegschaal
567,00 €
686,07 € incl. btw.

Mechanische krachtmeter -2026e
216,00 €
261,36 € incl. btw.


