
Compacte laboratoriumweegschaal
450,00 €
544,50 € incl. btw.

IoT-Line Tafelweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 15 kg; 30 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,005 kg; 0,01 kg |
270,00 €
326,70 € incl. btw.

Converter
85,50 €
103,46 € incl. btw.

Statief
115,20 €
139,39 € incl. btw.

Stofhoes
49,50 €
59,89 € incl. btw.

Kunststof gewichtenetui
2,70 €
3,27 € incl. btw.

Stofhoes
49,50 €
59,89 € incl. btw.

Tarraschaal
67,50 €
81,68 € incl. btw.

Set voor de dichtheidsbepaling
243,00 €
294,03 € incl. btw.

Pincet
16,20 €
19,60 € incl. btw.

Interne accu
81,00 €
98,01 € incl. btw.

Papierrollen
45,00 €
54,45 € incl. btw.

Kunststof gewichtenetui
6,75 €
8,17 € incl. btw.

Premium ultrasone materiaaldiktemeter TB 200-0.1US-RED
310,50 €
375,71 € incl. btw.

Edelstahl-Tischwaage
| Weegbereik [Max]: | 16000 g; 30000 g |
| Leesbaarheid [d]: | 2 g; 5 g |
265,50 €
321,26 € incl. btw.

Precisieweegschaal
792,00 €
958,32 € incl. btw.

Schoolweegschaal
117,00 €
141,57 € incl. btw.

Controlegewicht
22,50 €
27,22 € incl. btw.

IP-geschützte Tischwaage
256,50 €
310,37 € incl. btw.

Pakketweegschaal
216,00 €
261,36 € incl. btw.

Pakketweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 15000 g; 35000 g |
| Leesbaarheid [d]: | 0,5 g; 1 g |
324,00 €
392,04 € incl. btw.

Pakketweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 30 kg; 60 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,001 kg; 0,002 kg |
324,00 €
392,04 € incl. btw.

Digital Handkrachtmeter
256,50 €
310,37 € incl. btw.

Weegpallettruck
1.674,00 €
2.025,54 € incl. btw.

IoT-Line Telweegschaal
355,50 €
430,16 € incl. btw.

IoT-Line Telweegschaal
495,00 €
598,95 € incl. btw.

IoT-Line Telweegschaal
549,00 €
664,29 € incl. btw.

Compacte laboratoriumweegschaal
351,00 €
424,71 € incl. btw.

Analoge refractometer
85,50 €
103,46 € incl. btw.

IoT-Line Tafelweegschaal
306,00 €
370,26 € incl. btw.

Zakweegschaal
65,04 €
78,70 € incl. btw.

Hangweegschale
89,10 €
107,81 € incl. btw.

Pakketweegschaal
310,50 €
375,71 € incl. btw.

Pakketweegschaal
155,70 €
188,40 € incl. btw.

Controlegewicht
72,90 €
88,21 € incl. btw.

Telweegschaal
306,00 €
370,26 € incl. btw.

Controlegewicht
62,10 €
75,14 € incl. btw.

Analoge refractometer
58,50 €
70,79 € incl. btw.

Controlegewicht
17,10 €
20,69 € incl. btw.

Controlegewicht
20,70 €
25,05 € incl. btw.

Controlegewicht
35,10 €
42,47 € incl. btw.

Lengtemeetlat
99,00 €
119,79 € incl. btw.

Reinigingsset voor microscopen
31,50 €
38,12 € incl. btw.

Stofhoes
31,50 €
38,12 € incl. btw.

Palletweegschaal
873,00 €
1.056,33 € incl. btw.

Ijking / Conformiteitsbeoordeling volgens NAWI (2014/31/EU)
116,00 €
140,36 € incl. btw.

Ijking / Conformiteitsbeoordeling volgens NAWI (2014/31/EU)
166,00 €
200,86 € incl. btw.

Kraanweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 300 kg; 600 kg; 1500 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,1 kg; 0,2 kg; 0,5 kg |
441,00 €
533,61 € incl. btw.

Personenweegschaal
540,00 €
653,40 € incl. btw.

Stereo-zoom-microscoop
621,00 €
751,41 € incl. btw.

Microscoop objectiev
144,00 €
174,24 € incl. btw.

Meetcel
504,00 €
609,84 € incl. btw.

Meetcel
180,00 €
217,80 € incl. btw.

Meetcel
107,10 €
129,59 € incl. btw.

Meetcel
102,60 €
124,15 € incl. btw.

Afstand voor shear-beam-weegcel
8,10 €
9,80 € incl. btw.

Scharnierkop
18,90 €
22,87 € incl. btw.

Scharnierkop
17,10 €
20,69 € incl. btw.

Set digitale microscopen
2.016,00 €
2.439,36 € incl. btw.

Meetcel
29,70 €
35,94 € incl. btw.


