
DAkkS-kalibratie
19,80 €
23,96 € incl. btw.

Naaldprinter
522,00 €
631,62 € incl. btw.

Weegplateau
26,10 €
31,58 € incl. btw.

Interfacekabel
45,00 €
54,45 € incl. btw.

Inzetstuk voor Standaard
22,50 €
27,22 € incl. btw.

Kabel
108,00 €
130,68 € incl. btw.

Stofhoes
49,50 €
59,89 € incl. btw.

Handvat van roestvrij staal
94,50 €
114,35 € incl. btw.

Statief
72,90 €
88,21 € incl. btw.

Waarschuwingslampje
279,00 €
337,59 € incl. btw.

Adapter
49,50 €
59,89 € incl. btw.

Adapter
126,00 €
152,46 € incl. btw.

Inzetstuk voor Standaard
22,50 €
27,22 € incl. btw.

Haak
24,30 €
29,40 € incl. btw.

Stofhoes
49,50 €
59,89 € incl. btw.

IoT-Line Precisie-plateauweegschalen
891,00 €
1.078,11 € incl. btw.

Controlegewicht
87,30 €
105,63 € incl. btw.

Controlegewicht
90,00 €
108,90 € incl. btw.

Controlegewicht
106,20 €
128,50 € incl. btw.

Controlegewicht
243,00 €
294,03 € incl. btw.

IoT-Line Compacte laboratoriumweegschaal
202,50 €
245,03 € incl. btw.

Controlegewicht
7,74 €
9,37 € incl. btw.

Precisieweegschaal
765,00 €
925,65 € incl. btw.

Kunststof gewichtenetui
21,60 €
26,14 € incl. btw.

Controlegewicht -2025e
48,60 €
58,81 € incl. btw.

Premium ultrasone materiaaldiktemeter
364,50 €
441,04 € incl. btw.

Set gewichten
66,60 €
80,59 € incl. btw.

Roestvrijstalen tafelweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 5000 g; 7500 g |
| Leesbaarheid [d]: | 0,5 g; 1 g |
265,50 €
321,26 € incl. btw.

Edelstahl-Tischwaage
| Weegbereik [Max]: | 8000 g; 15000 g |
| Leesbaarheid [d]: | 1 g; 2 g |
265,50 €
321,26 € incl. btw.

Controlegewicht
11,70 €
14,16 € incl. btw.

Kraanweegschaal
1.125,00 €
1.361,25 € incl. btw.

Telweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 3 kg; 6 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,001 kg; 0,002 kg |
256,50 €
310,37 € incl. btw.

Prijsweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 15 kg; 30 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,005 kg; 0,01 kg |
274,50 €
332,15 € incl. btw.

Analyseweegschaal
599,75 €
725,70 € incl. btw.

Controlegewicht
18,90 €
22,87 € incl. btw.

Controlegewicht
189,00 €
228,69 € incl. btw.

Telsysteem
576,00 €
696,96 € incl. btw.

Schoolweegschaal
161,93 €
195,94 € incl. btw.

Schoolweegschaal
160,92 €
194,71 € incl. btw.

Schoolweegschaal
58,49 €
70,77 € incl. btw.

Tafelweegschaal
189,00 €
228,69 € incl. btw.

Schoolweegschaal
190,17 €
230,11 € incl. btw.

Schoolweegschaal
135,29 €
163,70 € incl. btw.

Digitale krachtmeter
531,00 €
642,51 € incl. btw.

Pakketweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 3000 g; 6000 g |
| Leesbaarheid [d]: | 1 g; 2 g |
184,50 €
223,25 € incl. btw.

Pakketweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 30 kg; 60 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,01 kg; 0,02 kg |
184,50 €
223,25 € incl. btw.

Pakketweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 60 kg; 150 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,02 kg; 0,05 kg |
315,00 €
381,15 € incl. btw.

Pakketweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 30000 g; 60000 g |
| Leesbaarheid [d]: | 1 g; 2 g |
427,50 €
517,28 € incl. btw.

Pakketweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 60 kg; 150 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,002 kg; 0,005 kg |
328,50 €
397,49 € incl. btw.

Mechanische krachtmeter -2026e
216,00 €
261,36 € incl. btw.

Mechanische krachtmeter -2026e
216,00 €
261,36 € incl. btw.

Lichtmeetinstrument
75,60 €
91,48 € incl. btw.

IoT-Line Telweegschaal
477,00 €
577,17 € incl. btw.

Compacte laboratoriumweegschaal
288,00 €
348,48 € incl. btw.

Grafsteentester
621,00 €
751,41 € incl. btw.

Analoge refractometer
324,00 €
392,04 € incl. btw.

Edelstahl-Plattformwaage
1.314,00 €
1.589,94 € incl. btw.

Analoog Shore-hardheidstestapparaat
153,00 €
185,13 € incl. btw.

Kunststof gewichtenetui
4,50 €
5,45 € incl. btw.

Kunststof gewichtenetui
9,00 €
10,89 € incl. btw.


