
IP-geschützte Tischwaage
378,00 €
457,38 € incl. btw.

Weegbalken
1.350,00 €
1.633,50 € incl. btw.

Pakketweegschaal
153,00 €
185,13 € incl. btw.

Pakketweegschaal
153,00 €
185,13 € incl. btw.

Pakketweegschaal
153,00 €
185,13 € incl. btw.

Pakketweegschaal
261,00 €
315,81 € incl. btw.

Pakketweegschaal
283,50 €
343,03 € incl. btw.

Controlegewicht
25,20 €
30,49 € incl. btw.

Compacte laboratoriumweegschaal
123,95 €
149,98 € incl. btw.

IoT-Line Tafelweegschaal
324,00 €
392,04 € incl. btw.

Analoge refractometer
85,50 €
103,46 € incl. btw.

IoT-Line Precisieweegschaal
729,00 €
882,09 € incl. btw.

Telweegschaal
315,00 €
381,15 € incl. btw.

Telweegschaal
342,00 €
413,82 € incl. btw.

Hangweegschale
148,50 €
179,69 € incl. btw.

Hangweegschale
207,00 €
250,47 € incl. btw.

Geluidsniveaumeter
108,00 €
130,68 € incl. btw.

Pakketweegschaal
310,50 €
375,71 € incl. btw.

Tafelweegschaal
121,50 €
147,02 € incl. btw.

Premium ultrasone materiaaldiktemeter
436,50 €
528,17 € incl. btw.

Ringverlichting
135,00 €
163,35 € incl. btw.

Controlegewicht
15,30 €
18,51 € incl. btw.

Controlegewicht
16,20 €
19,60 € incl. btw.

Controlegewicht
18,00 €
21,78 € incl. btw.

Controlegewicht
25,20 €
30,49 € incl. btw.

Controlegewicht
111,60 €
135,04 € incl. btw.

Controlegewicht
198,00 €
239,58 € incl. btw.

Veerbalans
109,80 €
132,86 € incl. btw.

Controlegewicht
43,20 €
52,27 € incl. btw.

Controlegewicht
135,00 €
163,35 € incl. btw.

Digitale krachtmeter
738,00 €
892,98 € incl. btw.

Präzisionswaage
1.494,00 €
1.807,74 € incl. btw.

Personenweegschaal
540,00 €
653,40 € incl. btw.

Houten gewichtsetui
18,00 €
21,78 € incl. btw.

Vloerweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 600 kg; 1500 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,2 kg; 0,5 kg |
1.170,00 €
1.415,70 € incl. btw.

Vloerweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 1500 kg; 3000 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,5 kg; 1 kg |
1.170,00 €
1.415,70 € incl. btw.

Vloerweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 300 kg; 600 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,1 kg; 0,2 kg |
828,00 €
1.001,88 € incl. btw.

Industrie-Plattformwaage
355,50 €
430,16 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 60 kg; 150 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,02 kg; 0,05 kg |
504,00 €
609,84 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 60 kg; 150 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,02 kg; 0,05 kg |
522,00 €
631,62 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 15 kg; 35 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,0005 kg; 0,001 kg |
351,00 €
424,71 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 30 kg; 60 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,01 kg; 0,02 kg |
342,00 €
413,82 € incl. btw.

Plateauweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 30 kg; 60 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,001 kg; 0,002 kg |
297,00 €
359,37 € incl. btw.

Compacte laboratoriumweegschaal
343,78 €
415,97 € incl. btw.

Auswertegerät
198,00 €
239,58 € incl. btw.

Durchlichtmikroskop
283,50 €
343,03 € incl. btw.

Metallurgische microscoop -2026e
1.998,00 €
2.417,58 € incl. btw.

Stereo-zoom-microscoop
603,00 €
729,63 € incl. btw.

Stereomicroskoopset
855,00 €
1.034,55 € incl. btw.

Voedingsadapter
38,70 €
46,83 € incl. btw.

IoT-Line Digitaal platform
396,00 €
479,16 € incl. btw.

Kraanweegschaal
| Weegbereik [Max]: | 150 kg; 300 kg; 600 kg |
| Leesbaarheid [d]: | 0,05 kg; 0,1 kg; 0,2 kg |
432,00 €
522,72 € incl. btw.

DAkkS-kalibratie
202,50 €
245,03 € incl. btw.

DAkkS-kalibratie
549,00 €
664,29 € incl. btw.

Aluminium etui
12,60 €
15,25 € incl. btw.

Stofhoes
49,50 €
59,89 € incl. btw.

Eichung
34,00 €
41,14 € incl. btw.

Eichung
34,00 €
41,14 € incl. btw.

Eichung
34,00 €
41,14 € incl. btw.

Eichung
45,00 €
54,45 € incl. btw.


